Podpora

Open search

Galaxy Watch

Apprentice

Založit nový účet pomůže. Měl jsem stejný problém a dočetl jsem se o tomhle na globálním fóru, tak jsem to zkusil a pomohlo to. 

First Poster

Ahoj.

Majiteľkou hodiniek Samsung Galaxy Watch (Rose-gold) som dva týždne. Stále objavujem ich možnosti. Čo sa týka notifikácií, Whatsapp, Gmail, Viber aj Signal fungujú, odpovedám bežne na správy cez hodinky. Čo sa týka sms, predpokladám, že je problém v tom, že mobil mám Huawei. Notifikácia sms príde, správu si prečítam, ale v telefóne moju odpoveď nezaznamená, kdežto u ostatných aplikácií sa správy odoslané z hodiniek v mobile zobrazia. Viete mi to prosím niekto potvrdiť alebo vyvrátiť? Ďakujem

Superuser I
Superuser I

To je divné. JEdna věc je, že nejde posílat nové zprávy a procházet staré, ale pokud přímo odpovídáte na přijatou SMS, mělo by to jet.

Umí váš telefon odpověď na SMS přímo z lišty? Nějak takto? Pokud ano, mělo by to fungovat, protože ty ostatní aplikace jedou na podobném principu.

1548413400624.png1548413408891.png

First Poster

Ďakujem za mega rýchlu odpoveď. No priznám sa, že po tomto som ešte nepátrala, ale pozriem sa na to. Dám vedieť výsledok. 

First Poster

Taaakže....môj telefón pravdepodobne (skúšala som nájsť v nastaveniach sms) nedokáže odpovedať priamo z lišty...

First Poster

Kdyby někdo sháněl ochranu displaye, tak ja prave aplikoval toto ... Je to sklo, ne folie 3ks za dobrou cenu s dobrymi recenzemi.

Apprentice

No, vypadá dobře.

First Poster
Tiež ho mám
First Poster

Mám dotaz, po párování  Galaxy Watch 46 mm s Huaweim Mate 10 Lite fungují všechny aplikace, včetně zpráv z viberu, sms, a mesengeru? Dá se na ně i odpovídat přímo v hodinkách? A jde zpráva namluvit hlasem? Díky

Superuser I
Superuser I

Obávám se, že ne. Jde na zprávy odpovědět, ale nepůjde prohlížet historii nebo odeslat zprávu jako první (myslím jsem někde zahlédl zmínku o aplikaci, která to umí, ale nenašel jsem ji).

Diktovat lze pouze anglicky, korejsky a možná ještě nějakými jazyky, mezi kterými ale čeština ani slovenčina nejsou :(

Autoři s nejvíce přijatými like