Podpora

Open search

Galaxy Watch

Apprentice
Superuser II
Superuser II
Explorer

Děkuji moc, ale mohu poprosit o postup co se souborem. Jak ho dostat do hodinek? Díky :-)

Superuser II
Superuser II

Asi na to udělám článek, ale stručně: Do telefonu nainstaluješ tohle: https://play.google.com/store/apps/details?id=slide.watchFrenzy

Spustíš, nastavíš typ hodinek, to ti nabídne instalaci doplňkové aplikace pro hodinky. To uděláš, na hodinkách pak vybereš ten ciferník, bude to jen červené kolečko. Pak v telefonu vpravo dole v té aplikaci klikneš na ikonu, to zobrazí tvé ciferníky, vpravo nahoře je import, otevřeš to co jsem poslal a pak velké zelené tlačítko to pošle do hodinek.

Pokud umíš aspoň základy angličtiny tak tě to celkem vede.

Screenshot_20181120-215931_WatchMaker.jpg   Screenshot_20181120-215942_WatchMaker.jpg   Screenshot_20181120-215951_WatchMaker.jpgScreen_20181120_220334.png

Explorer

Díky moooc, je to tam. Problém ve volbě adresáře v dialogu importu mě trošku rozhodil, ale nakonec se zadařilo.

Superuser I
Superuser I

A pak že to nejde! 😉 Začínáme testovat první hodinky na českém trhu s podporou eSIM 👌⌚ #SamsungGalaxyWatchLTE pic.twitter.com/U0dEE53k1S

— SMARTmania.cz (@smartmania) November 20, 2018
Apprentice
Prosím Tě, ve kterém adresáři v telefonu ty stažené ciferníky najdu? Jsem asi lama, ale zatím se mi to nepodařilo :-(
Superuser II
Superuser II

Normálně Downloads nebo tak nějak, prostě stažené soubory jako všechny jiné. Navíc Watchmaker by měl být defaultní aplikace pro jejich otvírání.

Explorer

Tak konečně jsem našel ideální aplikaci, která zobrazuje na hodinkách věrnostní karty (Billa, Globus, ...) Nejdřív jsem zkoušel FidMe, která tak chodila nechodila, ale nakonec jsem našel Discount cards wallet! Za pár kaček, šíleně jednoduché ovládání ... Doporučuji 

Superuser II
Superuser II

Díky, vypadá to dobře, minimálně to je fakt hodně svižná aplikace.

Autoři s nejvíce přijatými like