Podpora

Open search

Galaxy Watch

Voyager
U mě po ránu žádný problém 😃
Apprentice

Nevíte někdo, zda budou a kdy nástupce Galaxy Watch? Díky za info. (nemyslím active )

Superuser I
Superuser I

@Daveman01 @Podle všeho až na přelomu zimy/jara 2020 s představením S11, kdyby to vypustili teď tak by to byla konkurence pro Watch Active 2. A soudě podle minimalniho pádu ceny u původních Watch se stále dobře prodávají

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Superuser II
Superuser II

To by zase nestihli Vánoce. Uvidíme, nejsem si jistý, jak moc si Watch a Active konkurují.

Mně se víc líbí Watch, ale co jsem Active 2 viděl, možná by to šlo, hlavně to ovládání na boku bylo zajímavé. Nechám se překvapit.

Apprentice

Zdravím, mám 46 mm a po poslední aktualizaci mi přes noc klesne baterie o 50%, takže výdrž katastrofa. Před tím mi hodinky vydržely 4-5 dní. Máte někdo podobný problém a nevíte co s tim? Moc díky.

Superuser I
Superuser I

Ahoj.  @zapato @Update jsem nainstaloval a žádné problémy jsem nezaznamenal.  Podivej se do správce baterie v aplikaci Galaxy Wearable zda objevís jaky proces to dělá. Nainstaloval jsi nějaký novy cifernik

Screenshot_20190901-074125_Galaxy Watch PlugIn.jpg

Screenshot_20190901-074135_Galaxy Watch PlugIn.jpg

Případně bych vyzkoušel udelat Reset hodinek dle Návod

Voyager

Resetoval bych hodinky i,aplikaci v telefonu ,mě po aktualizaci docela baterka padala , momentálně nemám problém , ještě mrkni na aplikace které žerou nejvíce , u mě to bylo myslím počasí od Samsungu 

Voyager

Screenshot_20190901-084944_Galaxy Watch PlugIn.jpg

Apprentice

Vše jsem zkoušel a pořád stejný problém. Možná, že jsem měl hodinky u moře, ale to si myslím, že by mělo být OKScreenshot_20190901-141713_Galaxy Watch PlugIn.jpg

Superuser I
Superuser I
A koupal jsi se s nimi ? Asi je možnost, že se slaná voda dostala dovnitř...

Autoři s nejvíce přijatými like