Podpora

Open search

Galaxy Watch

Apprentice
Mám v aplikace Wearable zatrženo, ztlumit vyzvánění, když příjmám na hodinkách, ale vibrují mi hodinky a mobil hraje(S10plus). Musí se to nějak nastavovat? Mám už nové one ui v hodinkách.
Superuser I
Superuser I

Musíš číst pozorně, co je tam napsáno,. Na hovory to nemá vliv.

Screenshot_20190531-121554_Galaxy Watch PlugIn.jpg

First Poster

Mohu potvrdit,po aktualizaci zhruba v květnu 2019 hodinky doslova žerou baterku,přes noc v klidu,jen modrý zub zapnutý a spotřeba ze 100 na 45%, předtím za noc spotřeba v jednotkách procent.Ještě zkusím na noc vypnout zub...A pak už jen slavné Galaxy Watch hodím do koše...:-)

Explorer

Po aktualizacii na one ui u mna zlepsenie na bateriu,bt stale zapnuty,wifi, gps vypnute,always on vypnute,Nosim ich stale aj cez noc,meranie tepu kazdych 10 minut.46mm verzia bluetooth.Spraveny reset.U mna spokojnost.Screenshot_20190608-113216_Galaxy Watch PlugIn.jpg

Pathfinder

Já v telefonu musel dát vsechny kroky , a načítá to hodinky 

First Poster

Čau, mi restart hodinek taky pomohl, teď je vše ok, díky

Explorer

@Lendo66  co máš za ciferník? Mně žere ciferník 30% a to mám původní předinstalovaný Sport. klasický modrý.

Explorer

Tomcat alebo 1 stiahnuty z galaxy apps...

First Poster

Je možnosť počúvať hudbu cez bt slúchadlá pripojené k mobilu a hodinkami ovládať prehrávanie a vyber skladby, alebo treba stiahnuť hudbu do hodín? Keď to skúšam hodinky sa odpoja. 

Pathfinder

Ano,100% jde ovládat hudba v telefonu přes hodinky ( mám Galaxy watch), jde i zesilovat zvuk a přeskakovat skladby  , je možnost i synchronizovat alba s hodinkami , kdy se hudba přenese do hodinek . Ale tohle je zbytečné , a hlavně v hodinkách není tolik paměti .

Autoři s nejvíce přijatými like