Podpora

Open search

Galaxy Watch

Highlighted
VYŘEŠENO
Apprentice

Ahoj, mám GW 46mm a když se mi telefon automaticky zamkne, tak mi pokaždé hodinky zavibrují. Je to poměrně otravné, když používáš intenzivně telefon a nebo se náhodně někde v batohu rozvítí dotykem zamknutá obrazovka a při zhasínání zase hodinky zavibrují. Dá se tato vibrace po každém zamknutí telefonu vypnout?  Mám Huawei Mate 10 Pro. Děkuji za odpověď   Pavel

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Superuser I
Superuser I

Ahoj, mám starší  model hodinek Gear S3, ale možnost  nastavit, aby vibrovaly po zamčení telefonu tam vůbec  nemám.  Huawei Mate 10 Pro je telefon, co si po zhasnutí displeje dělá co chce. Proto mě  akorát napadá vypnutí  přímo  v hodinkách v Připojení  - Upozornění,  aby hodinky nevibrovaly po ztrátě připojení  BT s telefonem, u toho Huaweie je možné,  že  po zamčení  k něčemu takovému může  krátkodobě dojít.  Obligátní  restart hodinek i telefonu jsi pravděpodobně zkoušel,  to je vždy  základ  při řešení  problémů. 

3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 3
Superuser I
Superuser I

Ahoj, mám starší  model hodinek Gear S3, ale možnost  nastavit, aby vibrovaly po zamčení telefonu tam vůbec  nemám.  Huawei Mate 10 Pro je telefon, co si po zhasnutí displeje dělá co chce. Proto mě  akorát napadá vypnutí  přímo  v hodinkách v Připojení  - Upozornění,  aby hodinky nevibrovaly po ztrátě připojení  BT s telefonem, u toho Huaweie je možné,  že  po zamčení  k něčemu takovému může  krátkodobě dojít.  Obligátní  restart hodinek i telefonu jsi pravděpodobně zkoušel,  to je vždy  základ  při řešení  problémů. 

Apprentice

Heej, díky. Respekt :-)  Přestalo to !!!!!

Superuser I
Superuser I

Tak to je super

Autoři s nejvíce přijatými like