Podpora

Open search

Galaxy Watch - výškoměr a barometr

Apprentice

Jo, tak to já dneska vyšel 18 poschodí, ale hodinky mi ukazují 98 poschodí :-D

Apprentice

Čau, teda nemůžu si pomoct, ale z Galaxy Apps zmizela aplikace Výškoměr-Barometr (Alti-Barometer). Zajímalo by mě, kdybych ji např. pro nefunkčnost z hodinek odinstaloval (ta možnost je) a chtěl ji znova nainstalovat, tak odkud jí poté stáhnout. Jinak aplikace v mém případě funguje v pohodě. Díky

Superuser I
Superuser I

Mně už to také občas zlobí, např. jsem sjel výtahem 2 patra a aplikace tvrdí, že jsem jich 20 vylezl. Ale někdo zmínil i s odkazem do návodu, že je třeba zkontrolovat senzor tlaku, jestli není něčím zanesený a případně ho vyčistit.

Apprentice

Tak otázka přesnosti měření nadmořské výšky a tlaku vzduchu vyřešena. Vyměnil jsem hodinky  a nové ukazuji jak nadmořskou výšku, tak i tlak vzduchu celkem přesně - v toeranci +- 5-10 hPa v souladu se skutečnou nadmořskou výškou a tlakoměrem. 

Tak že problém  minulých hodinek asi nebyl v algoritmu, ale  v senzoru. 

Apprentice

Problém výškoměr a barometr nevyřešen - nefunguje korekce v "ruční kalibraci" Výška i tlak se vrací do původních nesmyslných hodnot.

Apprentice

Zkus je restartovat. Ony ty hodinky, jak neustále zjišťuji si žiji tak trochu svým vlastním životem. Moje občas přestanou měřit tep, nebo se nezapína displej gestem, ale po restartu se to opraví. 

Highlighted
Apprentice

Restart asi nepomůže. Zkoušel jsem to hodněkrát. Já to poslal do servisu. Jsou v záruce, tak ať se snaží... :-)

First Poster

Tak mě projistotu nefunguje barometr vůbec  Ještě pred tydnem to šlo  ale ted už neukazuje vůbec  Provedeny vsechny restarty a resety. V testmodu *#0*# to taky ukazuje fail. To uz je skutečně asi na reklamaci, a to si je do vody sundavam.Nehledě na to že gesto otočení zápěstím taky věčně nefunguje a o tepu se ani nebavim.20190201_143350.jpg

Apprentice

Tak dneska mi došli hodinky z reklamace. Dle protokolu servisu byla oprava provedena výměnou systémové desky zadního krytu. Tak uvidíme, jak to bude fungovat :-)

Apprentice

Pomohla ta reklamace? 

Autoři s nejvíce přijatými like