Podpora

Open search

Galaxy Watch - výškoměr a barometr

Explorer

Tep mi docela sedí při porovnání s profi masinama. Nicméně jak říkáš, nemělo by to být prezentováno tak, jak je 😒

First Poster

Mně hodinky stabilně ukazují o 30m výše, než jsem. Nechápu tu kalibraci, podle GPS (více než pět satelitů a mám 3D polohu) by to mělo nastavit výšku k aktuálnímu tlaku. Ruční nastavení také dlouho nevydrží. Už jsem se s tím smířil a odpočítám si.

Stalo se mi dvakrát na kole, že se zbláznil výškoměr. Dojel jsem domů a byl jsem 110m pod mořem, nastoupal v křesle 14 pater apod. Pokaždé se tak stalo, když byly hodinky hodně utažené na ruce. Připisoval jsem to oblečení přes hodinky, dešti.... Stačilo hodinky přepnout do vodního režimu, umyl jsem je vlažnou vodou, vypípal vodu, zatřepal a opatrně vyfoukal vysavačem ďóry a světe div se, za hodinu se podívám a tlak a výška O.K. 

Co se týče tepu, tak po aktualizaci v červnu nemám problém, srovnával jsem to s HuaweiGT i hrudním pásem a až na spoždění to sedí. Dokonce i na kole, kde třeba měly Huawei 2 problém když jsem držel pevně řídítka, trvaly si na tepu do 110 (skutečný nad 160). W46, narozdíl od HuaweiGT, umí v noci naměřit i pod 38, ale zase byla sranda, když mně v noci vzbudily že mám nízký tep - měl jsem nastavené upozornění :-)

Explorer
Podvodu už je radši ani nedávám. Nejeden člověk měl problémy s údajným vniknutím vody a neuznanou reklamaci. Sice všude udáváno jak jsou vodotěsné ale když dojde na lámání chleba tak za zdí celou reklamaci.
Apprentice

Po druhé reklamaci zatím ok, zatím nepoužívám do vody, kolega v práci reklamoval watch 42 - po nabití (vařící) za hodinu baterie 0, reklamace v OVA, reklamaci neuznali, že došlo k vniknutí neznáme tekutiny a následně k oxidaci (2 týdny u moře), řešit to mají přes Samsung Praha.

On sám má Gear3 třetím rokem a bez problému, v práci je nějak nešetří. Podle mně Galaxy watch 46 sice novější ale pořád problémy (výškoměr, barometr, podlaží) 

Violin_KA Moderator
Moderator

Zdravím Community,

uživatelská příručka z hodinek:

Voda.PNG

Hezký den.

Highlighted
Explorer

😂 hodinky mají odolnost proti vodě ale před nasazením hodinek si usušte mokré ruce. Tak to je masakr.

Apprentice

Že by jsme také hodinky mohli rovnou z krámu postavit na stůl a koukat na ně místo nástěných hodin  :-)

Superuser I
Superuser I

Přeji hezký den @tomas5869 

Jedná se o doporučení výrobce jak se o hodinky starat. Pokud je budete dodržovat, tak Vám hodinky budou sloužit a budou plnit deklarované parametry. Na druhou stranu pokud si přečtete spoustu recenzí uživatelů, tak spousta z nich hodinky používá na plavání, a nemají sebemenší problém. 

Comunity2
Apprentice

Přeji hezký den  

Zcela jsem to doporučení pochopil.

Ale je to hybná páka jak neuznat reklamaci .

Jako zákazník když si koupím vodotěsné hodinky ,tak předpokládám že tam nevnikne .

Pokud ano tak je to vada a  reklamací mělo dojít k vyřešení a ne se chránit nějakou větou, za kterou se schovám a rázem vše vyřeším .

Superuser I
Superuser I

Je to bohůžel začarovaný kruh, ale je třeba si uvědomit, že výrobce (ne jen Samsung) garantuje splněný normy IP68 tak specifikace zní - IPx8 Chráněno proti potopení do vody. Zařízení je schopné nepřetržitého potopení do vody za podmínek, které určí výrobce zařízení. 

Nelze na základě toho paušalizovat zda se výrobce kryje či ne. Osobně nevím o případu, kdy by někdo reklamoval utopené hodinky, a reklamace byla zamítnuta. 

Comunity2
Autoři s nejvíce přijatými like