Podpora

Open search

Galaxy Watch - výškoměr a barometr

Explorer
tak po 2 týdnech od reklamace, výškoměr skáče +- 100m a podlaží si dělá co chce, 2tydny ok a od včera naskakujou podlaží svévolně, jak to tak bude pokračovat, tak další a další reklamace a odstoupím, kolega má g3 a již přes 2roky a bez problémů, jak to tak sleduji tak watch mají nějaký problém, udělal jsem dnes tovarko a stejně si podlaží dělá co chce, přešel jsem z pokoje do pokoje cca 2m a 6podlazi, no je to proste za ty prachy maras
Apprentice
uvidime ako dopadne reklamacia..ja stale verim ze ide o sw problen
Explorer

tomu nevěřím, minule jsem čekal na předešlé 2 softy a stejně nic, při reklamaci vyměněna zakl. deska + zadní kryt (doufám že deska je vyměněna, kryt je určitě vyměněn (ten mám ofocen, na novém jiný nápis) 

Apprentice

tak prave som porovnal svoje samsung galaxy watch lte (teda eSim verzia) s kamosovymi ktory ma tie iste ale bez lte a on ma.rovnaky problem. Takze bud ide o mimoriadnu smolu alebo naozaj je pokaslany sw... som zvedavy ako dopadnu Vase reklamacie.

pls.dajte vediet potom ako ste dopadli.

dik

Explorer

Jj dam, ja prave cet ze hodne lidem kteri meli stejne potize muslei menit desku a zadni kryt. Tak sem tonenechal nahode a poslal na reklamaci.

Apprentice

tak som zvedavy ako dopadnes .. a ako dopadnem potom ja s kamosom

First Poster

Zdar, tak 2 dny zpátky mi přestali hodinky zaznamenávat nastoupané patra, a vidím že i výškoměr s barometrem jsou mrtvé.

Už jsem uvažoval že je dám během příštího týdne reklamovat. Nicméně, když vidím zdejší diskuzi, tak tomu dám víc času a počkám jestli nebude aktualizace.

Explorer

Jenze neprobehlo ni c sw co by to oddelalo, tak proc cekat na aktualizaci...

Highlighted
Apprentice
no ja neviem .. ale nezda sa mi nahoda ze aj mne aj kamosovi odisiel hw naraz
Explorer

Nevim no, me zase prijde divne ze aniz by se s hodinkama cokoli delo, tak se sw pokazi.

Autoři s nejvíce přijatými like