Podpora

Open search

Galaxy Watch - výškoměr a barometr

Voyager
No v návodu to je , jen mě zarazilo že je vidět , potom co jsem nalepil sklíčko jsem si všimnul ,:-)
Apprentice

Ano, je to na 100% senzor okolního světla. Můžeš být v klidu.

Observer

Zdravím, mám naprosto stejný problém, projevuje se to posledních několik dní, do té doby měření v pořádku. Nyní ale vyjdu denně i 64 pater!

Apprentice

IMG_20190727_144720.jpg

IMG_20190727_144831.jpg

Tak mě se zničehonic začalo dít toto. Zkoušel sem ve co kdo radil ale nic. Pár lidí říkalo že se jim to po nějaké době zase vrátilo do normálu tak uvidím. 

Highlighted
Explorer
po půl roku mně to začalo tak stejně blbnout, dělal jsem restarty, rebooting, čekal jsem na nový soft a nic, nakonec mi to ukazovalo i - 200m zůstalo na 8m, podlaží ukazovalo i denně 150, tak jsem to odvezl v rámci záruky do servisního střediska Samsung, do týdne opraveno (výměna desky a zadního krytu) nyní vše OK!
Apprentice

tak ja som na to so svojimi Samsung Watch 46mm LTE narovnako .. ale predtym to slo ako tak .. Mate niekto nejake riesenie ? Zislo by sa mat info o tlaku koli zmenam pocasia ..

Apprentice

Tak ja nakonec vcera odnesl na reklamaci, tak uvidime co s tim bude.

Apprentice

no ja dufam ze len nieco zmrvili pri poslednej aktualizacii a ze vydaju update.  Ale budem velmi rad ked napises ako dopadla reklamacia

Apprentice

Mě to po aktualizaci šlo. Stalo se to živého nic5, aniž by se cokoli s hodinkama dělalo. 

Apprentice
tak to je naprd. Inak ani ja meviem ci to prestalo fungovat po aktualizacii. inak ta posledna im podla mna nevysla .. min.budiace gesto zapastim reaguje slabsie
Autoři s nejvíce přijatými like