Podpora

Open search

Galaxy Watch sledování spánku

Highlighted
VYŘEŠENO
Apprentice

Zdravím, mám nové zakoupené SGW 46mm. Hodinky jsou perfektní a fungují bez větších obtíží i v kombinaci s Huawei P20 lite. Nicméně

1) poslední dvě noci mi nebyli schopné správně změřit spánek. Cituji "Hodinky nedokázali během spánku získat konzistentní srdeční tep". Předtím to probíhalo bez problémů, neměnil jsem žádné nastavení a hodinky mam na ruce umístěné pořád stejně. Neví někdo v čem může být zakopaný pes?

Kde najdu nastavení sledování tepu? Nastavil jsem frekvenci při prvním zapnutí hodinek a nyní už nevím kde se to dá zase změnit. 

Máte zkušenosti s jinou aplikaci na sledování spánku než přes samsung health?

2) občas trvá trochu déle znovu připojení BT když se s hodinkami vzdalím od telefonu, někdy musím hodinky připojit ručně. 

3) vyhledávání v galaxy apps není moc dokonalé a většina aplikaci a ciferníku nemá žádné recenze, nějaké typy na dobré ověřené aplikace a ciferníky? 

Díky za rady 🙃 

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Superuser I
Superuser I

1) V Samsung Health nastavit neustálé sledování, nesmí to být co 10 minut

2) někdy to trvá dýl, čím déle jsi odpojený, tím déle pak může trvat připojení

3) Doporučuju Watchmaker a ciferník si pak udělat sám

7 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 7
Superuser I
Superuser I

1) V Samsung Health nastavit neustálé sledování, nesmí to být co 10 minut

2) někdy to trvá dýl, čím déle jsi odpojený, tím déle pak může trvat připojení

3) Doporučuju Watchmaker a ciferník si pak udělat sám

Apprentice

Díky, nastavil jsem snímání vždy a uvidíme co to v noci udělá. Jsem zvědav jaký to bude mít vliv na baterku. Zatím mám vydrž baterky velice dobrou. 

Watchmaker mám stažen, chystám se na něj až bude chvíle. O tom jsem se tu už dočetl 🙃 

Superuser I
Superuser I

U mě to přes noc vezme pod 5%, nastav si ale noční režim, ať se ti zbytečně neaktivuje displej (možná by to nastavilo samo, nevím, já to dělám ručně)

Apprentice

Tak mám naměřeno, díky za radu. Jen je zvláštní že nenaměřili hluboký spánek. Co se baterky týče tak ok, noční režim zapínám vždy a nesleduji nějaký extra pokles. 

Screen_20190128_195906.png

Koukal jsem na ten Watchmaker a nějak se mi nedaří vytvořit hezký ciferník, není někde návod jak na to?

Superuser I
Superuser I

Já mám běžně hluboký spánek do 10 minut, dnes taky nula.

Ad Watchmaker, s čím přesně se potýkáš? Jak udělat nějakou funkcionalitu rád poradím, ale aby to bylo hezké, s tím se také potýkám, nejsem grafik :( Takové ne příliš košér řešení je stáhnout si nějaký ciferník, který se ti líbí a upravit si ho případně pro své potřeby, ale rozhodně ho pak už nikam nenahrávat! To je ostatně důvod, proč jsem svoji úpravu Tomcatu nikam nedal, grafika není moje.  Velký výběr ciferníků je tady: https://facerepo.com/app/

Nastav si filtr na Watchmaker a může vybírat.

Apprentice

Zaklad ciferníku mám, nevím jak tam dostat vlastní pozadí a počítání kroků. Za radu budu rád. Díky za odkaz tam je tam z čeho vybírat.

Superuser I
Superuser I

Zrovna jsem o tom napsal článek:

Watchmaker

Autoři s nejvíce přijatými like