Podpora

Open search

Galaxy Watch - problém s hlubokým spánkem, cvičením a měření tepu

First Poster

Hodinky používám měsíc a mám problem s následujícím:

1., Hodinky nemeří hluboký spánek
I při nastavení stálého měření srdecniho tepu se ukazuje 0%-1% hlubokého spánku. Např. aplikace Sleep as AnDroid mi napíše 3 hod., manželky Apple watch také. 

2. Při dynamickém cvičení se občas zaseknou, nepočítají.
Například při cvičení s činkami buď nezačnou počítat anebo je počítání dle pohybu zaseknuté, zpožděné.

3. Nesynchronizuje se aktivita spuštěná na mobilu
Například při spuštění lyžování se zaznamenala 5 hod. aktivita do telefonu, ale v přehledu cvičení na hodinkách nikoli.

4. Při nastavení měření tepu po 10 min hodinky měří třeba po 2 hod, pak třeba po 5...

Díky za odpověď a vysvětlení, případně popsání podobného.

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Superuser II
Superuser II

Ahoj, hodinky mám zatím jen krátce, ale mohu potvrdit bod č. 4, kdy při nastavení měření tepu po 10 minutách nemám také měření vždy po 10 minutách a někdy tam je delší časový úsek (třeba 2 hodiny žádný záznam). Většinou to je když jsem se někde pohyboval. Když jsem v klidu, tak to měří celkem pravidelně. Nicméně si myslím že pro můj denní přehled jestli mám tep v pořádku mi to docela dostačuje a nikdy jsem tak podrobné údaje o svém tepu neměl . Tady je přehled, kdy jsem si hodinky nasadil cca v 7.30 a odložil ve 22.00 hod. 

Screenshot_20190131-095552_Samsung Health.jpgScreenshot_20190131-095527_Samsung Health.jpg

Zkoušel jsem i nechat měření tepu neustále zapnuté a to měřilo docela dobře a zde již třeba hodinové výpadky nebyly a těch dat tam máš ještě více.

Superuser II
Superuser II

Jinak ještě k tomu měření tepu jsem zde na fóru nalezl odpověď od @Matěj, kde odepsal toto: 

Ahoj, problém s měřením tepu na hodinkách Samsung Galaxy watch, je (byl) celosvětový. Řešíme to s lidmi napříč státy na zahraničním Samsung community a tento problém sdílí lidé z Francie, Velké Británie a další. V USA a Kanadě již vyšla nová aktualizace, která podle všechno, tento problém vyřešila. Nezbývá tedy nic, než čekat kdy dorází i do Evropy. Dobrá zpráva tedy je, že to není hardwarový problém, ale softwarový.

S pozdravem Matěj

Autoři s nejvíce přijatými like