Podpora

Open search

Galaxy Watch - Upozornění aplikací

First Poster

Rád bych se zeptal na fungování upozornění aplikací po zpětném spárování hodinek s MT. Když se vzdálím od MT (hodinky se odpojí) mezitím mi přijde sms/fb/whatssapp, následně se k MT vrátím, hodinky se opět spárují, ale žádné upozornění mi na hodinky nepřijde. Má někdo stejný problém, případně jak to vyřešit? Mám Honor 8, galaxy watch 46mm, jinak vše funguje jak má.

5 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 5
Apprentice

Čau, já mám teda Galaxy Watch vs. SG S8 a tohle funguje fakt mizerně. Když se s hodinkami vzdálím od telefonu (odpojí se) a mezitím mám zmeškaný hovor, tak při opětovném připojení přijde upozornění v pořádku (oranžová tečka, zvuk a vibrace), ale když přijde zpráva, tak se sice objeví oranžová tečka, ale hodinky na to zvukem ani vibracemi neupozorní. Zkoušel jsem všechno, ale je to podle mne chyba v SW. Jen pro zajímavost. Před poslední aktualizací SW hodinek u oznámení na Zmeškaný hovor v době odpojení, při následném upozornění nefungovaly vibrace (jen tečka a zvuk), ale to už opravili a je to v pořádku. Tak snad příště.

First Poster

Diky za odpoved, jeste kseksem vypozoroval to, ze kdyz se vzdalim, hodinky me upozorni na odpojeji a kdyz se vratim,tak k pripojeni nedojde hned, ale az po odemceni telefonu, tohle mas stejne take?

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Ahoj, u me kdyz se vzdalim, tak me hodinky upozorni na odpojeni a kdyz se vratim, tak se zase hned automaticky pripoji, na telefon nemusim ani sahat. 

Apprentice

Přesně jak píše AndroidGuru. Při odpojení upozorní (mám teda vypnuté) a poté se k telefonu připojí sami aniž bych se telefonu dotknul. Když ale hodinky při opětovném spárování zaznamenají "zprávu", nedokáží na ni upozornit vibracemi a zvukem, ale jen tou oranžovou tečkou na ciferníku. Mohl by prosím někdo také vyzkoušet? Díky

Superuser I
Superuser I

Tak vyzkoušeno a vše stejné jak píše @dadula2:

Když ale hodinky při opětovném spárování zaznamenají "zprávu", nedokáží na ni upozornit vibracemi a zvukem, ale jen tou oranžovou tečkou na ciferníku.

Autoři s nejvíce přijatými like