Podpora

Open search

Galaxy Watch 46 - připojení ke Galaxy Watch Designeru

Apprentice

Ahoj, potřebuji poradit ohledně připojení hodinek k aplikaci Galaxy Watch Designer. Hodinky jsou připojené ke stejné WIFI sítí jako PC, na hodinkách je vypnutý Bluetooth a zapnuto WIFI, je zapnuto ladění  a přesto aplikace Galaxy Designer hodinky nenajde.

Už nevím ,kde může být chyba. Umí někdo poradit?

3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 3
Superuser II
Superuser II

Zluste obětovat černého kohouta.

A teď vážně, tohle je trochu nevychytané. Zkuste hodinky restartovat. Ne factory reset, jen normálně vypnout a zapnout. Vím, že jsem s tím také hrozně zápasil, já se teda připojoval k Tizen Studiu, ale to je v bledě modrém to samé.

 

Jinak bych skoro i doporučil vykašlat se na Watch Designer, to je vlastně jen jednoduché malovátko a neuděláte nic opravdu nového z hlediska funkčnosti, zkuste místo toho Watchmaker: to je aplikace, kde na mobilu vytvoříte ciferník a ten pak umí i skripty, spolupráci s Taskerem a tak podobně.

Apprentice

Ahoj, dík moc za radu. Zkusil jsem jak černého kohouta, tak i černého kocoura a nepomohlo. Až když jsem to zkusil opakovat na jiném noteboku, tak se hodinky na něm rovněž nepřipojily, ale vzapětí se připojily na PC , kde jsem to původně zkoušel

 

 

 

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Ale, takže máš žárlivý počítač!

Autoři s nejvíce přijatými like