Podpora

Open search

Galaxy Fit e

Superuser I
Superuser I

Nově je v nabídce Samsungu nový fitnes náramek. Za podle mě rozumnou cenu nabízí vše potřebné pro monitorování aktivit, ať už jde o senzor srdečního tepu, odolnost 5ATM a displej PMOLED. Výdrž 7 - 13 dnů na jedno nabití. Na výběr jsou tři barevné varianty. Za mě super příslušenství. K Samsungu jedině Samsung.

8 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 8
Navigator

Za me pecka, ja uz objednal pro pritelkyni. Jestli vzit nejaky noname z Ciny, ktere se prodavaji v kazdem supermarketu za 500-700, tak uz je rozhodne lepsi si priplatit a vzit kvalitni Samsung za litr

Superuser I
Superuser I

Za mě taky pecka, nejlepší je mít všechno od jednoho výrobce a pak se nemusí řešit, co všechno a proč nefunguje, viz. zdejší fórum. Navíc takhle můžu mít jako fanda vše od Samsungu. A ne všichni chtějí hodinky, protože je buď nevyužijí, nebo mají zálibu v klasice. Tohle Samsungu chybělo a myslím, že to bude žádaný kousek.

Pathfinder

Uvazuju jestli jit do Fit e nebo do Galaxy watch. Říkám si, že by asi náramek nakonec pokryl moje potřeby a to za pár korun. U GW se bojim těch problémů s barometrem co už se hodněkrát probíral...

Galaxy S1 - > S2 -> S3 -> Note 4 -> S7 edge -> S8 -> S9+ 256 GB
Superuser I
Superuser I

Pokud nechceš zapisovat do reminderu, číst archiv sms a příchozích emailů, nechceš mít počasí na zápěstí, ale jde ti o měření aktivit a nějaké notifikace, tak je náramek podle mě ideální. 

Pathfinder

No chtěl jsem to pouzit na měření aktivit bez telefonu a třeba i Spotify. Ale co tak čtu, tak Spotify na GW moc nejde, párovat s Galaxy Buds nejdou a ještě ta výdrž naramku bude asi lepší. Škoda, že Fit e nemá GPS..

Superuser I
Superuser I

Asi bych zkusil ten náramek,  ušetříš a budeš první majitel tady na foŕu Jinak v Datartu zítra, resp. od půlnoci, sleva 10% úplně na všechno.

Pathfinder

@jv18  o akci vím, mám v plánu ho objednat

Pathfinder

Jak na to tak koukám, možná počkám na klasicky Galaxy Fit

Autoři s nejvíce přijatými like