Podpora

Open search

Galaxy Buds - všeobecná diskusia

Superuser I
Superuser I

tak jestli i @RomaniuS  potvrdí, že sedí perfektně, tak na ně začnu asi šetřit

RomaniuS Moderator
Moderator

Přesně tak! Já právě už dlouho hledám něco na běhání, jelikož všechny ostatní varianty sluchátek mě při běhu otravují

Superuser I
Superuser I

V druhom príspevku som dal fotky všetkého čo je v balení a sú tam 2 nadstavce, takže aj pre tých čo majú väčšie uši by to malo sedieť v pohode.

Superuser I
Superuser I

Já jsem tam právě také ty různé nástavce viděl a říkal jsem si....a jéééé....to zase budu muset zkoušet a beztak mi nebude držet ani jedna. Proto jsem byl tak překvapený, že jsem to dal do ucha a hned jak kdyby to KONEČNĚ udělali pro mé ucho 

Explorer
Superuser I
Superuser I

Líbí se mi stále víc a víc, takové zdánlivě "normální" příslušenství, ale nabízí překvapivě nadmíru muziky v elegentním designu a výbornou kvalitu zpracovaní. dyckySamsung, dyckyBuds

Explorer

Já už se nemůžu dočkat  Vždycky sem chtěl airpody ale neměl Iphone, takže na něco takového jsem opravdu čekal! Dokonce je dostanu zdarma, jelikož mám již předobjednáno s10. 

Superuser I
Superuser I

@DDR333 skvělá kombinace, akorát to čekání...

Highlighted
Superuser I
Superuser I

@Tomekkk díky, v rezenci je zmíněna tato informace, kterou jsem zrovna včera potřebovalAk sa chcete pripojiť k ďalšiemu zariadeniu, musíte slúchadlá vybrať a podržať prsty na oboch dotykových plochách naraz, vtedy sa prepnú do párovacieho režimu a môžete ich prepojiť s iným zariadením.

First Poster

Škoda jen  že nemají jako IconX interní paměť  ono běhat s Note 9 není úplně ideální 😅

Autoři s nejvíce přijatými like