Podpora

Open search

Galaxy Buds - všeobecná diskusia

Superuser I
Superuser I

Tak to jsem na tom podobně. Asi bych Buds nevyužil, ale jen mě prostě zajímalo, zda náhodou nevybočují z řady špuntů vynikající kvalitou reprodukce

Superuser I
Superuser I

Nemám to fakt s čím porovnať. Možno @AndroidGuru má nejaké.

Výhoda týchto Buds je v tom, že ak niekto nemá smartwatch, tak môže dostávať notifikácie do sluchadiel. Nayvše si môžeš nastavovať hlasitosť okolitého zvuku a výhoda je aj pri volaní, pretože nepotrebuješ žiadny ďalší mikrofón.

Superuser I
Superuser I

Jj, ty funkce jsou výborné. Jsem zvědav, kolik lidí je bude na ulici mít v uších až se začnou prodávat, resp. dodávat.

Superuser I
Superuser I

Já nejsem žádný audiofil, takže kvalitu různých sluchátek mohu hodnotit těžko, protože mě všechna sluchátka dodávaná k telefonům připadají, že hrají dobře . Co ale nejvíce oceňuji, že toto jsou opravdu první "špunty" co mám a bez problému mi drží v uchu a nevypadávají . Takže od teď přibalená drátová sluchátka k telefonům určitě nebudu využívat a používám už pouze tyto. Také je dobré, že když mi někdo volá, tak mi to nahlas řekne jméno volajícího 

Superuser I
Superuser I

Tak to je pecka,  mně taky všechno padá z ucha ven a Buds vypadají na obrázcích v uchu docela stabilně. Jak sedí v uchu se asi těžko před prodejem vyzkouší a upřímně bych o to ani nestál. Takže je fajn, že o tomhle padla zmínka. Sluchátka se mi opravdu líbí a možná by to byly moje první špunty, které bych opravdu používal, jejich funkce jsou prostě fajn.

RomaniuS Moderator
Moderator

@jv18 O vypadávání špuntů jsme se bavili na Unpacked a teď to tady máme. Že by tyhle opravdu nevypadávaly a seděly všem? Budu je muset vyzkoušet Jméno volajícího by se mi taky velice zamlouvalo

Superuser I
Superuser I

@RomaniuS přesně tak a pokud budu vědět, že opravdu nevypadávají, tak si je pořídím už jen pro ten pocit, že opravdu drží

Superuser I
Superuser I

Nevypadávajú. So všetkými ostatnými som mal vždy problém. Tieto sú v pohode.

RomaniuS Moderator
Moderator

Jsem zvědavý, za mě by to byla opravdu revoluce a byl bych jen rád, že zrovna Samsung by to vyřešil. Zkoušel jsem za dlouhá léta poměrně dost výrobců a modelů a po týdnu začly vypadávat všechny. Už jsem si myslel, že za to může moje ucho Ghost

#dyckySamsung

Highlighted
Superuser I
Superuser I

No, musím říci, že opravdu toto jsou moje první špunty, které mi sedí. Vždycky mi všechny po menší či delší době vypadávali a nechápal jsem, jak někteří s nimi mohou i běhat a nevypadnou jim, když mě tam nedrží ani normálně  

@RomaniuS Také jsem si už myslel že mám divné uši 

Autoři s nejvíce přijatými like