Podpora

Open search

Galaxy Buds - ještě jedna uživatelská recenze

Navigator

Libb: když si o problému něco zjistím a vím že ten problém má tucet lidí tak asi ten problém je ne? A bylo tomu tak tak nechápu o co ti jde? Je ti blbé že jsem měl pravdu? Klidek...jen si přečti co byl poslední update Budsu když mi napíšeš že je něco pevně dané .) A pořád do kola 

Galaxy S10+ 128Gb + Galaxy Watch Active
First Poster

Jurek77: Já Vás ve Vašem názoru musím nejspíše podpořit, protože mám stejný problém s Galaxy Buds. Myslel jsem si, že po poledním updatu se problém zlepšil, ale jakmile překryju telefon rukou nebo se k něčemu pevnému přiblížím opět bluetooth slábne a hudba se seká. Každopádně je to komplexní problém tohoto výrobku než individuální problém. 

Superuser I
Superuser I

@Díga @Jurek77  tohle taky záleží na více faktorech - jaký máte telefon, jaké používáte pouzdro apod. Já měl s Buds problémy ze začátku, od prvního update výpadky přestaly. Mám S10+ v odolném pouzdře a nosim ji v kapse či batohu a výpadky už nemám vůbec. Druhá věc je, že může být problém u Vašeho kusu - pak bych vyzkoušel reklamaci, pokud jsou výpadky časté.

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Navigator

Porblémy mám pořád i po posledním updatu :/ i když jsem si po prvních pár dnech myslel že je to v pořádku tak není..Ale musím říct že je to lepší než předtím..Nevím zda by reklamace vůbec něco vyřešila. Jinak telefón mám S8+ v pozdře Spigen Liquid Air. u

Superuser I
Superuser I

@Jurek77  nemáš možnost vyzkoušet s jiným telefonem ? Tím by se potvrdila chyba sluchátek

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Navigator

Jen s S7 a potom jedine hua P30 takže tohle asi moc dobrá varianta není :/

Autoři s nejvíce přijatými like