Podpora

Open search

Galaxy Buds - ještě jedna uživatelská recenze

Superuser II
Superuser II

Pokud to dělá na nějakém místě, tak tam asi bude nějaké rušení, ne?

Superuser I
Superuser I

Já měl problém ze začátku, kdy mi to dělalo hodně často, ale po tom posledni updatu už to nedělá... pak mám ještě Marshall III a u těch jsem vypadky nezaznamenal nikdy...

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Superuser II
Superuser II

@fajnSnekA všimnul sis rozdílu ve velikosti Marshallu a Buds, že? Do Marshall se vleze mnohem větší anténa. Nemůžeme chtít všechno, stejně jako velký foťák na tom bude lépe než mobil, špunty budou mít nějaká omezení oproti mušlím už jen kvůli nedostatku prostoru.

Což je ale na druhou stranu podlé od výrobců, kteří se tváří, že 3.5mm jack je přežitek a nikdo ho nepotřebuje, protože bluetooth sluchátka vše nahradí (hlavně, že přibalují redukce)

Superuser I
Superuser I

@Libbreagoval jsem na tenhle příspěvek Chápu, že Buds jsou maličké, ale stejně ty výpadky když jsem měl sluchátka v kapse nebyly úplně OK.. 3,5mm pro mě přezitek není, a jsem rád, ze zatim ho mám, ale příští rok už bude vše jinak.. 

@Libb  napsal:

Výpadky mají všechna BT sluchátka, pokud se dostane tělo mezi mobil a přijímač. Zatím jsem nepřišel na to, které sluchátko je hlavní (pokud vůbec). Zkus nosit telefon blíž ke sluchátkům, prohodit kapsy...

Navigator

Nezlob se na me Libbe ale tohle neni přece můj problém..tohle musí vyřesit Samsung ne ja..ty problémy tady prostě jsou a né že ne...Jistě že je zde rušení, ale to mam chodit tam kde není? Nesnaž se obhajovat něco co mají mít prostě vyřešeno. Přece  produkt musí nějak otestovat než jde do výroby ne? Nechápu proč nepřiznají že ten problém tady prostě je??? to je takový problém? za 4K to je prostě ostuda né že né...Jinak kvalita zvuku je pro mě dostačujíci. Jinak jsem dělal schválně i továrko Gudsu i S8+, nic nepomohlo.

Galaxy S10+ 128Gb + Galaxy Watch Active
Superuser I
Superuser I

Dnes dostupný malý update, který vylepšuje stabilitu připojení

Screenshot_20190822-164446_Galaxy Buds.jpg

Navigator

Ano poslední update je za mě v pořádku a ty výpadky kde jsem měl už nejsou Takže jsem měl nakonec pravdu Samsung moc dobře věděl že ty výpadky tam byly až teďka to vše fičí jak má

Explorer

Také mám galaxy Buds již od vydání v černé barvě. Výpadky jsem měl pouze když jsem měl S8 v opravě a měl jsem jako náhradní S7. Po opravě S8 a nyní s S10 nebo Tab S6 tak v pohodě přes 2 zdi poslouchám hudbu, filmy, ... 

Galaxy S10; Galaxy Tab S6; Galaxy Buds; Gear Fit2
Navigator

Matoado: Pravdu nemáš ty výpadky byli venku na mistech,kterýma deně chodím..i na S8+ takže ten problém byl sw a Samsung o tom moc dobře věděl jelikož si na Sammobile stěžovalo X lidi A já ty výpadky měl i doma v jednom pokoji. takže buď rád že jsi je neměl. Jen nepiš že to bylo jen na S7 to jsi trošku mimo.

Superuser II
Superuser II

@Jurek77prosím tě nedělej u čehokoliv, co se týká signálu, že jsou věci pevně dané. Je tam strašně moc faktorů včetně toho, ve které kapse máš telefon, kde jsou mikrovlnné trouby, z čeho jsou zdi apod. A to i v případě bluetooth.

@Matoadaklidně mohl mít problémy jen s S7.

Autoři s nejvíce přijatými like