Podpora

Open search

GW46 se odpojí od telefonu a znovu se nepřipojí

Apprentice

Ahoj mám GW46 a po spárování s aplikací fungují asi hodinu,pak se odpojí a už se nepřipojí.Telefon hodinky vidí a k bluetooth se připojí,ale k aplikaci ne.Nevíte někdo co s tím?

11 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 11
Pathfinder

Ahoj, jak dlouho máš hodinky? Dělalo ti to už před tím? Bavíme se o Shealth předpokládám.

Apprentice

Ahoj hodinky mám tři měsíce a předtím to nedělalo,nepřipojí se i aplikaci wear.Jen v připojených zařízeních bluetooth je vidím jako připojené a když bluetooth vypnu vyskočí hláška z  že jsem se odpojil 

Pathfinder

V telefonu predpokladam je aplikace S health, pak jsou sparovane hodinky s telefonem.

Apprentice

Aplikace Shealth v telefonu je taky,ale já se nepřipojím k té zakladni aplikaci pro hodinky.Respektive po spárování se připojí pak odpojí a už znovu nepřipojí.Pomuze až reset a nové párování,ale zase tak na hodinu,potom to zase vypadne a nejde připojit.

Pathfinder

Jeste bych zkusil továrko telefonu i hodinek, znovu si stáhnout S Health a spárovat. Když by to nepomohlo, tak bych servis.

First Poster

Je to znamy problem (hlavne pre non samsung telefony), jedine riesenie je stiahnut apk galaxy watch plugin verzie 2.2.05.18092851 z nejako apk mirroru a hodiny sa budu o5 pripajat spravne .. zial samsung to nevie uz rok fixnut.

Apprentice

Díky i toto jsem vyzkoušel,ale nepomohlo to.

Nicméně přišla aktualizacce telefonu a teď už je možné se znovu připojit po restartu telefonu.

Tak to asi dělá telefon.

Apprentice

Ve správci aplikaci musíš v aplikaci Galaxy wear povolit aby aplikace běžela na pozadí. Po nějaké době se totiž sama aplikace Galaxy wear vypne,popř. to udělat i u jiných pluginů k hodinkám.

Apprentice

Toto mám vše nastaveno,ale stejně se telefon odpojí a připojit jde až po restartu telefonu.

Autoři s nejvíce přijatými like