Podpora

Open search

Fitness funkce GW

Highlighted
Apprentice

Dobrý den,

včera jsem byl poprvé v gymu s hodinkami Galaxy watch a mám s tím trochu problém, když jsem si nastavil například benchpress, první dvě série se mi vůbec nepočítali, třetí série se spustila, počet opakování OK, ale že bych při tom spálil 3kCal se mi moc nezdá. Jiná cvičení to nerozpoznalo vůbec. Automatické rozpoznání jsem nezkoušel  (funguje to OK ?, nějak jsem se o té funkci dozvěděl až teď.)

Dále se mi hodinky přestaly párovat s telefonem automaticky, pak to přestalo fungovat úplně, musel jsem je hodit do továrního nastavení, z počátku se mi hodinky moc líbily, ovšem za včerejšek jsem docela zklamaný, nečekal jsem od nich stejné fuknce jako u hodinek, které jsou vyloženě na fittness, ale to, že mi počítají u nějakých cvičení jen čas, na to jsem si mohl koupit stopky za 200kč a blok.

A když spustím cvičení v aplikaci S. Health na telefonu, nemá to nic společného s hodinkami? Jen že v telefonu je vícero druhů, ale když jsem si pustil např. plavání, hodinky nic nedělaly.

Pokud je nepoužívám správně, prosím o radu, děkuji

5 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 5
Voyager

Bohužel poslední aktualizace se nepovedla , problémů je více než dost

Apprentice

Mám tedy předpoládat, že problém je v SW a ne ve vadném snímači či něčem podobném?

Děkuji, PJ

Apprentice

No, dobrá, byla to moje chyba, neměl jsem měření tepu na "vždy" teď už to celkem šlape

PJ

Apprentice

Tak zase beru zpět ) Plávání super, až na to, že jsem si nepřenastavil 25m bazén na 50m, ale to byla moje chyba. Cyklistika taky super i se záznamem trasy ale to fitko zase špatný, doma jsem zkoušel dřepy, sedy lehy a ok ale v posilce benchpress, stahování tyče napočítali tak 3,4 z 10, bicepsy 8 z 10 a sedy lehy nějak 9 ze 20 .... myslíte, že by to aktualizace mohla napravit?

Superuser II
Superuser II

Ano, tohle je typicky softwarový problém, akorát že těžko říct, jetslit to fakt někdo opraví.

Autoři s nejvíce přijatými like