Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Buds: párování s více zařízeními najednou?

(Téma vytvořeno: 03-09-2019 07:19 PM)
480 Zobrazení
Libb
MegaStar
Možnosti

Jde spárovat Galaxy Buds s více zařízeními současně, konkrétně S10+a tablet (ne Samsung)? Pokud ano, jak na to?

Díky



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
5 Odpovědi
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Ahoj, tak jsme zkusil svoje Buds připojit na kolegovu Xiaomi Redmi Note 7. Nainstaloval jsem Galaxy Wearable a pak si to ještě stáhlo Galaxy Buds Plugin. Párování fungovalo OK, a pak jsem jsem opět mohl přepnout zpátky na S10+ a telefon si pamatoval nastavení. Vypadá to, že nastavení je pro sluchátka uloženo v telefonu, a stačí pouze znovu spárovat. 


fajn-Snek-podpis-B


Libb
MegaStar
Možnosti

Jo já to mezitím zkusil na tabletu, jenže ten plugin mi píše, že zařízení není podporování. Huawei MediaPad M5 😞

Dokázal bys extrahovat APK toho pluginu? Bez něho to sice hraje, ale nereaguje touchpad.

AKG Y500 tohle mají vychytané líp 😕



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Zkoušel jsem to hledat v tom Xiaomi ale ten apk jsem nenašel. Nicméně zkus stáhnout  ZDE.

 


fajn-Snek-podpis-B


Libb
MegaStar
Možnosti

Nakonec jsem to extrahoval z S10+ a teď už to jede. Musím říct, že to je trochu porod a nebylo to úplně snadné, BFU by to nedal. Asi o tom napíšu článek 😕



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Asi záleží dost na zařízení s jakým to páruješ, s tím Xiaomi nebyl problém. Větší problémy budou určitě s párováním tabletu jiných značek a staršími modely telefonů.


fajn-Snek-podpis-B