Podpora

Open search

Aktualizace

VYŘEŠENO
Apprentice

Nevíte někdo jestli v dohledné době bude nějaká aktualizace děkuji.

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Superuser I
Superuser I

@biovirus tak jsem rád, že se podařilo problém vyřešit. Ve většině případů, kdy se nejedná o HW problém hodinek pomůže tovární obnovení hodinek a odinstalace a opětovná instalace Galaxy Wearable. 

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
67 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 67
Navigator

To ti nikdo takhle nerekne ani na infolince. Samsung vzdy oznami jen ty velke aktualizace, jako napriklad tu s vylepsenim ctecky u S10. Co bys potreboval opravit nebo proc po ni touzis? Tohle forum funguje na bazi reportu problemu a dle nich pak Samsung opravuje chyby v dalsich aktualizacich, takze to sem klidne napis, jestli mas konkretni pozadavek.

Apprentice

Tak postrádám emailového klienta který by tam měl být potom mám stejný problém s nadmořskou výškou a nakonec mi nejde denní přehled ani podle návodu co jsem tu našel.Mám Warch 46mm dekuji

Apprentice

Dneska se na netu objevila tato zprava:

• Samsung oznámil, že vydává nejnovější verzi softwaru pro Galaxy Watch, Gear Sport a Gear S3
  • Aktualizace zahrnuje uživatelské rozhraní One UI
  • Aktualizace, která je již k dispozici, nabízí také nové motivy ciferníku, lepší optimalizaci využití baterie a vylepšené funkce pro sledování zdravotního stavu a udržování kondice pomocí aplikace Samsung Health

Ma nekdo blizsi informace? 

Apprentice

Vim to same co ty tak se nechame prekvapit.

Apprentice

jeste se zeptám už má nekdo aktualizováno?

Apprentice

jeste se zeptám už má nekdo aktualizováno?

Explorer

Já mám aktualizováno na Gear S3, ale žádné nové ciferníky tam nejsou. Kromě ostatních popsaných záležitostí je tam ještě probuzení displeje klepnutím.

Apprentice

ja mam watch 46mm tak musím cekat no hlavně aby to bylo k lepšímu.

Superuser II
Superuser II

Přichází nová aktualizace (kromě Galaxy Watch také na Gear S3 a Gear Sport) která přináší nové rozhraní One UI for Watch.

Novinky:

- sladění barev ikon aplikací s One UI ve smartphonech 

- nastavení automatického spouštění režimu dobrou noc

- v Samsung Health se zobrazuje obrazovka denních aktivit se souhrnem pohybových aktivit a cvičení  

- režim určený pro venkovní plavání.

- měřič srdečního tepu vás upozorní na vysoký srdeční tep

- optimalizace využití baterie, automatické ukončení aplikací na pozadí a vypínání funkcí nastavení, která jste dlouho nepoužili

Aktualizace se vám nabídne automaticky v horní liště, nebo ji můžete spustit manuálně v nabídce O hodinkách - Aktualizace softwaru hodinek.

GW update.jpg

Autoři s nejvíce přijatými like