Podpora

Open search

Aktualizace softwaru sport gear

First Poster

Ahoj, po dnešní aktualizaci softwaru hodinek, neni možné zobrazit kolik kroku jsem měla včera a ani kolik procent mám splněno. To samé se cvičením, není vidět na základním přehledu jake dny a kolik jsem cvicila. Chci zpátky starý software, prosím o radu. 

7 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 7
Apprentice

Nová aktualizace je největší ***** co kdy do hodinek vypustili.  Při dnešní procházce s mou pětiletou dcerou, kdy jsme se v tom vedru jen tak ploužili, jsme podle hodinek nachodili 11,5 km průměrnou rychlostí 7 km/hod. Bravo vývojáři Samsungu!!! Do aktualizace bylo vše v pořádku. Také bych chtěl zpátky starý soft, ale asi to nějak jednoduše nejde.

Superuser II
Superuser II

Hlavně nezkoušejte nahrát sraeý software! Kolega @pRo_lama  to zkoušel, seklo se to a musel do servisu. Tam mu řekli, že to fakt nejde, je tam ochrana proti downgrade a ani oni to neumí (nebo to nepřiznali, ale to je už jedno).

Jediné, co zbývá, je bombardovat infolinku (Moje Galaxy) stížnostmi. A mysím to vážně, jediné co velkou společnost jako Samsung trápí, jsou výdaje na lidskou podporu. Tady si skuhráme jen mezi sebou, Samsung to sice monitoruje, ale věřím, že infolinka bude mít větší váju. Trvejte na tom, aby to zaznamenali a dali vám vědět ohledně řešení.

First Poster

Aha, děkuji za radu, to jsem měla v plánu. Tak nevim co teď, klidně tam budu volat každý den, jsem fakt naštvaná. 

Highlighted
Apprentice

Já tam volal a řekl mi, že o aktualizaci Health, která nejde nainstalovat prý už někde četl a na dotaz ohledně toho, že se GW nezobrazují v S Health v telefonu a tudíž nejdou nastavit jako zdroj počítání kroků a počítají nesmysly odpověděl, že jsem jediný kdo má tenhle problém a že by bylo dobré přeinstalovat aplikaci Healt a vymazat data (řekl jsem, že to už jsem udělal), tak prý přeinstalovat celý telefon. To GW v S Health ale nemá nikdo!!!

Superuser II
Superuser II

Pravdu díš. Navíc nechápu, proč tam jsou Gear S3, které už dávno nemám a hlavně S2, které jsem ani nikdy neměl. Ale Galaxy Watch tam samostatně nejsou. Na druhou stranu, když vyberu všechny kroky, čísla se změní, takže je to v potaz nějak bere.

 

Screenshot_20190605-084915_Samsung Health.jpg

Apprentice

Já to nastavil, jak mi poradil "Lendo66" zde https://eu.community.samsung.com/t5/Wearables/Samsung-Health-aktualizace/td-p/1174192 a SUPER, už to zase bere data o počtu kroků jen z Galaxy Watch. Jo a ty Gear S3 jsem měl v seznamu taky, tak jsem dal "Vymazat osobní údaje" a je klid.

Voyager

Ahoj,

na istom nemenovanom fóre sa jednému chlapíkovi podarilo spraviť downgrade. Avšak narozdiel odomňa,, on mal verziu R800. To je myslím, že 46mm verzia. Ale nie som si 100% istý. Možno bol problém v inom type CSC, lebo on si ho predtým zmenil na taký, aby mu sedel s tým "záchranným" balíčkom. Podľa slov technika, downgrade nie je možný. Mne sa nepodaril tiež. Ale po tom ako mi spravili opravu, tak som s novou aktualizáciou spokojný. Problém, ktorý som mal, tak sa vyriešil.

Autoři s nejvíce přijatými like