Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Sziasztok, azt szeretném kérdezni ti milyen samsung órát ajánlanátok sportoláshoz, úszáshoz?

(Témakör létrehozásának dátuma: 30-03-2019 10:21 PM)
386 Megtekintések
ImreKissGyori
First Poster
Beállítások

Sziasztok, azt szeretném kérdezni ti milyen samsung órát ajánlanátok sportoláshoz, úszáshoz?

0 tetszik
2 Válaszok
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Szia Imre!

 

Személy szerint a Galaxy Watch Active-t ajánlanám. Én is egy ilyen óra  tulajdonosa vagyok és imádom. :smiling-face:  

Elég nyugodt munkakörnyezetben dolgozom és hajlamos vagyok elfelejteni, hogy mozogni kéne... Mostmár ezzel nincsen gondom, egy óra tétlenkedés után szól az órám hogy ideje mozogni. A mindennapokban is a társam tud maradni, jelzi az értesítéseim, ha a naptáramban esemény közeledik, a hívásokat, az ébresztéseket stb.

Futásnál, sporolásnál is próbáltam már, összekapcsoltam a vezetéknélküli fülesemmel és tudtam vele zenét hallgatni, illetve váltani a zenék között. Használhatod a Samsung Musicot, de a Spotify-t is. A Samsung Healtel összekapcsolva pedig az edzés ritmusát is megadja, mivel ki tudsz választani magadnak az appon keresztül edzéseket a felfedezés menüpontban. Az óra pedig különféle edzéstípusokat képes felismerni és mérni a tevékenységed.

Segít, hogy a stresszintemet alacsonyan tartsam ha pedig az átlagnál magasabb szinten van, légzőgyakorlatokkal segít a korrigálásban , illetve folyamatosan méri a pulzusom. 

Remélem tudtam segíteni és elnyeri majd a tetszésed. 

0 tetszik
Adriennka
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

 

Én eddig sportoláshoz a Gear fit 2 Pro okosórát használtam, hiszen nálam kiemelt szempont volt a kényelem és a kompakt méret.
Megközelítőleg több, mint 1 éve használom és most tervezek váltani a Galaxy Watch Active órára. Sokkal frissebb a szoftvere, ugyanis én leginkább funkcionális edzést végzek és fontos, hogy pontosan kövesse a pulzusom és felmismerje az aktuális edzés típust.  Amennyiben te is hasonlóan kompakt méretű , a hétköznapokon is viselhető órát keresel és sokat sportolsz , nyugodt szívvel tudom ajánlani én is neked a Watch Activeot. Engem már meggyőzött.
Amennyiben pedig bizonytalan vagy ugorj be a hozzád legközelebb fekvő Samsung Experience Store üzletbe, próbáld fel az órát és az értékesítők szívesen segítenek majd neked is biztosan meghozni a számodra legmegfelelőbb döntést.
Ha sikerült döntened, mindenképp meséld majd el a tapasztalataidat! :winking-face:

0 tetszik