Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 
Ugrás a megoldásra MEGOLDVA

Eredeti témakör:

Gear S3-on nem rezeg a viber Android 8 Oreo frissítés óta

(Témakör létrehozásának dátuma: 28-11-2018 05:39 PM)
1582 Megtekintések
laci
Explorer
Beállítások

4 s8 telefon is van az ismerősi körben. 

Telefonok Oreo frissítése óta egyiken sem rezeg a Viber csak sárga pöttyel jelez (utóbbi pötty  tökéletes). Friss gyári visszaállítás volt a telefonokon és órákon is de rezgés nincs. Egyeseknél a gmail is ugyanezt csinálja de azt én nem használom.  Legfrissebb appok gear app gear s plugin van fent (Oreo built in). Mi a baj? A gear app?

0 tetszik
7 Válaszok
TiborL
Helping Hand
Beállítások

Szia!


Ezesetben arra kérünk, hogy jelezd a történteket ügyfélszolgálatunknak az alábbi díjmentes telefonszámon: 06-80/726-7864.

 

Igénybe veheted a távkezelés szolgálatást, aminek keretein belül egy technikusunk rácsatlakozik a készülékre és ellenőrzi, hogy mi okozhatja a tapasztalt jelenséget.


Üdv!

0 tetszik
laci
Explorer
Beállítások

Tovabbra sincs semmi megoldàs?????

Ez elég szégyen sajnos egy samsung esetében...

https://eu.community.samsung.com/t5/Smartphones-Tablets-Wearables/Gear-S3-not-vibrates-with-viber-si...

0 tetszik
Megoldás
laci
Explorer
Beállítások

Gear app elindítása után frissült az app és megjavultak az értesítések. 

0 tetszik
TiborL
Helping Hand
Beállítások

Szia Laci!

 

Örömmel halljuk, hogy megoldódott a jelenség, bízunk benne, hogy ezentúl nem lessz semmilyen kellemetlen tapasztalatod!

 

Üdv!

0 tetszik
Csaba63
First Poster
Beállítások

Tisztelt Samsung!

 

Gear S3 classik órám van fél éve használom, és közepes használat mellett azaku töltés 3-4 napot bírt. Amióta frissített az óra egy napot se bír sajnos ugyan olyan használat mellett.

Modelszám :SM_R770

Tizen verzió: 3.0.0.2

Szoftver verzió:R770XXU2CRC3

A telefon samsung S8+ az appok Gear, S Healt

Köszönet a segítségért!

0 tetszik
Megoldás
Tusi81
First Poster
Beállítások

Kedves Tibor!

 

Sajnos nekem is hasonló problémám van, hogy nem rezeg a Viber és az email érkezésekkor az órám. Látom Neked megoldódorr a gear app frissítésével, de nekem azt írja hogy a legfrissebb verziót használom mkégse működik ez a funkció. Tudnáé nekem segíteni esetleg? újraindítások megtörténtek de sajnos semmi.

 

előre is köszönöm

 

Üdv.: Tusi

0 tetszik
TiborL
Helping Hand
Beállítások

Szia!

 

Ilyen esetben javasolt az Alkalmazások-  Beállítások - Gear adatai - Gear alaph. útvonalon egy gyári visszaállítást elvégezni. A visszaállítást követően az esetleges szoftveres fennakadások törlődnek a készülék memóriájából, illetve gyári alapállapotba kerül a feltelepített szoftvert.

 

Üdv!

0 tetszik