Támogatás

Open search

Gear S3 Frontier Kapcsolat Megszakadás

Highlighted
Apprentice

Sziasztok!

4 Napja vetttem egy Frontier S3-at,a készülék teljesen új,a legújabb szoftverre már frissítettem.

Az okosóra változó időnként magától elveszíti a kapcsolatot a telefonnal és Önálló módba vált,10-15 másodperc és visszakapcsolódik automatikusan de akkor is zavar az állandó értesítése erről nem beszélve hogy közben lemaradok az értesítésekről.

A telefon egy Samsung Galaxy A50 szintén a legujabb szoftverekkel.

Előre is köszi az ötleteket és a segítséget!

6 VÁLASZOK 6
Superuser I
Superuser I

Az alábbiakat ajánlanám kezdésnek (sorrendben, minden lépés után lehet ellenőrizni a helyes működést):

1. Mindkét készülék újraindítása.
  2. Újrapárosítás.
  3. A Samsung Gear  alkalmazás naprakész állapotának ellenőrzése az adott áruházban.
  4. A Samsung Gear  alkalmazásadatainak törlése.
  5. Az okosóra gyári visszaállítása.
  6. Az okostelefon gyári visszaállítása.
Apprentice

Kipróbálom holnap és meglátom lesz e változás,addig is köszi!

Navigator

Hehehe 🤣

Bocs, nem rajtad röhögök. Hanem a "samsung" válaszán. Mindig ezt mondják, állítsd vissza, törölj cache-t, meg a többi baromság. Mást nem is tudnak mondani. Az eszükbe se jut, hogy normálisan megcsinálják. Egyébként nekem az a sanda gyanúm, hogy a telefon a ludas, mert nekem a samsung fülest is eldobálja. De akárhány Samsung telefonom volt, mind eldobálta a fülest is, meg az órát is. Pl Sony telefon soha nem dobta el a fülest.

Ezt az egész kütyübizniszt úgy képzeld el, hogy van egy gyár. Jelen esetben a Samsung. Kitalálják, hogy kellene okosórát csinálni, mert az a trend. Megcsinálják, aztán sürgetik e fejlesztőket a határidők miatt, nehogy a konkurencia előbb álljon elő az okosórjával. Így kapsz egy félkész terméket. Rengeteg gond van és volt vele, amit foltozgatnak szoftveres javításokkal. Hol jól sikerül, hol nem. Hol rosszabb lesz az akkuidő, hol előjön egy újabb idegesítő hiba, hol megjavítják, de akkor más hiba jön elő. Hol az sHealthalkalmazástvágják haza, hol a Wearable alkalmazást, hol a telefonon a bluetooth rádió firmware-t, hol az órát.  Mondhatnám, hogy törődj bele, ez ilyen. Nekem is eldobálja a telefont. A Note 9-et is, meg az A8-at is eldobálta. Persze nem mindig, de tegnap pl eldobta. Bár én gyorsan ránéztem a telefonra és az egész bluetoot-t kikapcsolta valami. Nézz fel a Prohardver fórumra, majd meglátod, hogy másnak is eldobálja a kapcsolatot. Akkor kezdj el idegeskedni, ha napi 3 alkalonál töbször dobja el a kapcsolatot. Amúgy mondhatni, hogy ez természetes...

Apprentice

Szia!

Persze értem oks,hogy nem rajtam...

Köszi a válaszodat,igazából reveláns és jó dolgokat vetettél fel és sajnos szerintem is igazad van. 

Superuser I
Superuser I
@Macskajancsi  írta:

Hehehe 🤣

Bocs, nem rajtad röhögök. Hanem a "samsung" válaszán. Mindig ezt mondják, állítsd vissza, törölj cache-t, meg a többi baromság. Mást nem is tudnak mondani. Az eszükbe se jut, hogy normálisan megcsinálják.

Akkor tisztázzuk:

1. A SuperUser kitűző nem jelenti azt, hogy a Samsungnál/Samsungnak dolgozom vagy (teljes mértékben) őket képviselem.
  2. PRÓBÁLOK segíteni. Minden tőlem telhetőt megteszek, azonban ez nem összekeverendő a fix megoldással.
  3. Nem vagyok kapcsolatban a fejlesztőkkel.

Azonban hibajelentést bármikor lehet küldeni a Samsung Members alkalmazáson keresztül. 😉

Navigator
Igazad van, bocs. Csak annyira a tipikus Samsung support szöveget írtad, hogy nem is figyeltem a kitűzőt.
Legelismertebb szerzők