Támogatás

Open search

Galaxy Fit E

Highlighted
TündeF Moderator
Moderator
Sziasztok!

Használja már valaki a Galaxy Fit E készüléket? Milyen tapasztalataitok vannak? 

Üdv,
T
7 VÁLASZOK 7
First Poster

Tök jó lenne, DE... Feleségemnek vettem egyet, 2 nap alatt lerohadt. Értsd, nem töltött, nem kapcsolt be, nem reagállt semmire. Szó nélkül cserélték egy másikra. Na azzal megint szopunk, mert az 6 napig bírta. Kíváncsi leszek, mit mondanak. De még működött frankón szinkronizált a Healt appal, jól számolta a távolságot, tette a dolgát.

First Poster

Kicsit tobb mint 1 hete kaptam ... orom boldogsag ... 1. Nap tokeletesen mukodott mukodott masodikon mar vihettuk vissza mert folyton ujraindult es nem mert rendesen. Csereltek . Amit kaptam az mar tovabb birta de 6 nap utan ugy latom ez is megadta magat ... ma mar toltore is hiaba teszem nem reagal semmire sem 😢 

Sajnalom mert egyebkent szuper lenne

Navigator

Sziasztok!

Barátnőm használja már egy ideje a Galaxy Fit E-t, de nekünk nem lépett fel semmi probléma, teljesen elégedett az aktivitásmérővel. 

Nálatok azóta történt változás?

First Poster

Mult csutortokon adtam le a szervizbe remelem nem sokara szolnak es ujra hasznalhatom

First Poster

Én vettem helyette egy Fit-et. 

New Member
🤩 Nagyon szuper!
First Poster

Frissen a szervizbol ... cserelniuk kellett ... ugy hogy az ujjat is frissen osszehangoltam remelem ez mar kitartoan fog szuperul mukodni 😊

Legelismertebb szerzők