Wsparcie

Open search

galaxy s7 problem z zasiegiem-dodzwonieniem się do mnie

First Poster

galaxy s7 problem z zasiegiem-dodzwonieniem się do mnie

często zdarza się że nikt nie może się do mnie dodzwonic pomimo iż telefon znajduje sie w pełni zasiegu sieci . Ja natomiast w tym czasie nie mam problemu z wykonaniem polaczenia. Problem ten pojawia się także na telefonach moich znajomych którzy też mają galaxy s7. Czy ktoś ma podobny problem?. Się co jest przyczyną.

Etykiety (1)
6 ODPOWIEDZI
First Poster

galaxy s7 poza zasiegiem

często zdarza się że nikt nie może się do mnie dodzwonic pomimo iż telefon znajduje sie w pełni zasiegu sieci . Ja natomiast w tym czasie nie mam problemu z wykonaniem polaczenia. Problem ten pojawia się także na telefonach moich znajomych którzy też mają galaxy s7. Czy ktoś ma podobny problem?. Się co jest przyczyną.

First Poster

galxy s7 problem z dodzwonieniem sie do mnie

Voyager

Dot.: galxy s7 problem z dodzwonieniem sie do mnie

A w jakiej masz sieci telefon?

Jeżeli w play, to mogoą być problemy, ze względu na problemy z zasięgiem w Romingu.

First Poster

sieć plus i z ich nadajnikiem wszystko działa poprawnie. Raczej wygląda to na problem z oprogramowaniem lub usterka telefonu. Tak jak pisałem koleżanka ma też takie telefony i ma taki sam problem.

Voyager

A próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne?

Jeżeli to nie pomoże to raczej na Twoim miejscu mimo wszystko oddałbym tel do serwisu.

Możliwe, że przy jakiejś mocy sygnału antena nie odbiera go poprawnie.

New Member

Ja mam to samo na s7 zwlaszcza w roamingu plusa. Telefon mam w Play...czas na przesiadke do Tmobile niestety Play kiepsko wypada. Pozdrawiam.

Autorzy z największą liczbą like