Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Themes zmienia mi samowolnie tapetę na Galaxy S8+.

(Temat utworzony: 04-12-2017 12:01 PM)
4922 Wyświetlenia
kanclerz1962
First Poster
Opcje

 Po ostatniej aktualizacji za każdym razem kiedy zmienię tapetę na moją ulubioną przy następnym wybudzeniu telefonu uporczywie mam zmienianą tapetę na jakąś inną, na której wybór w ogóle nie mam wpływu. To jest jak złośliwy wirus, którego nie można nawet zlokalizować. Aplikacji Samsung Themes nie da się odinstalować, można tylko ją zatrzymać, ale co z tego, skoroo to nie działa, bo sama się wznawia? Proszę o pomoc w kwestii wyłaczenia tej niechcianej opcji.

0 Like
15 Odpowiedzi
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć kanclerz1962

 

Spróbuj jeszcze wyczyścić dane aplikacji.

Wybierz kolejno: Ustawienia > Aplikacje > Samsung Themes > Domyślna pamięć > Wyczyść dane

Na koniec zrestartuj telefon.

 

UstawieniaUstawieniaAplikacjeAplikacjeSamsung ThemesSamsung ThemesDomyślna pamięćDomyślna pamięć

Jeśli problem występuje tylko z jednym pobranym tematem, możesz jeszcze skontaktować się z jego twórcą.

 

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Dobre pytanie, czy tak się dzieje na stockowym/fabrycznym temacie, czy jakimś pobranym i doinstalowanym?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
RealeMike
First Poster
Opcje

Podpinam się pod temat, próbowałem już w/w wskazówek ale mój s8 dalej zmienia tapetę co jakiś czas. Oczywiście po aktualizacji ostatniej.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Wszystko pięknie, ładnie, ale nadal brak odpowiedzi, czy dzieje się tak na stpckowym theme, czy jakimś pobranym i doinstalowanym.
Jeżeli sami o tym nie napiszecie, to nawet najstarsi górale tego nie odgadną. :winking-face:

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć RealeMike

 

Ponowie pytanie Szewcu72:

czy tak się dzieje na stockowym/fabrycznym temacie, czy jakimś pobranym i doinstalowanym? 

Jeśli jest to ściągnięty temat pozostaje skontaktować się z jego twórcą.

 

 

 

 

0 Like
Wodnik68
Journeyman
Opcje
Dzień dobry od jakiegoś czasu na moim Samsungu Galaxy a32 4G Zaczęły pojawiać się problemy z resetowaniem tapety do domyślnej Czy wie ktoś może Co zrobić aby temu zapobiec?
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Wodnik68  Dzień Dobry

Czy w tym ostatnim czasie telefon przechodził jakieś aktualizacje systemowe?


Wodnik68
Journeyman
Opcje
Tak dzisiaj
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Wodnik68  Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać to proszę wykonać Wipe Cacche Partition według  poniższej instrukcji:

https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/poradnik-soft-hard-reset-tryb-bezpieczn...