Wsparcie

Open search

S7 edge krótkie działanie baterii

ROZWIĄZANE
Pathfinder

S7 edge krótkie działanie baterii

hej, od pewnego czasu mam ogromny problem z baterią w moim S7, mianowicie - bardzo szybko się wyczerpuje...nie ukrywam, że korzystam z telefonu dość intensywnie, transmisja danych po sieci/wifi zawsze jest włączone, ale szybkość spadających procentów jest zatrważająca...uprzedzę pierwsze rozwiązanie - przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych Emotikon: Szczęśliwy czy możliwe, że przykładowo urządzenie przeszło już tyle cykli ładowania, że żywotność sie ograniczyła? można to sprawdzić bezpłatnie w serwisie ew. wymienić na gwarancji baterię??? :/

♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Expert

Dot.: S7 edge krótkie działanie baterii

Zgadza sie, bateria objęta jest rocznym okresem gwarancyjnym. Wszystkie informacje o gwarancji znajdziesz tutaj: http://www.samsung.com/pl/support/warranty/

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
6 ODPOWIEDZI
Highlighted
Voyager

wąpie, zwykle takie bateria mają wystarczającą ilość cylki ładowania na około 2 lata, może coś z baterią jest nie tak. Sprawdź o ile dłuzej działa telefon jak wyłączysz wszystkie nie potrzebne akcje.

Navigator

mojej S5 chyba ten cykle już minely bo bateria spada szybciej niz kiedys Robert Mateja z progu, orientujecie sie ile jest gwarancji na baterie?? bo ogolnie telefon jeszcze sie lapie

Pathfinder

@TenTypMichal wydaje mi sie ze jest rok gwarancji na baterie, ale reki sobie uciac nie dam Emotikon: Mrugający

♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪
Expert

Zgadza sie, bateria objęta jest rocznym okresem gwarancyjnym. Wszystkie informacje o gwarancji znajdziesz tutaj: http://www.samsung.com/pl/support/warranty/

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
New Member

Mam to samo po roku w S7Edge. Lipa straszna. Telefon zdjęty z ładowarki i po godzinie ma 75%. oczywiście średni poziom oszczędzania baterii. Jestem rozczarowany, planowałem zakup S8Plus, ale jak flagowiec po roku pracy zaczyna stroić takie fochy, to raczej moje zachwyty nad Samsungiem się skończyły.

Expert

Cześć Luksky1410

Jęsli znajdziesz chwilę na testy, spróbuj włączyć telefon w trybie bezpiecznym (kiedy przy włączaniu telefonu pojawi się logo Samsung, przytrzymaj przycisk VOL-). Sprawdisz w ten sposób czy nadmiernego zużycia baterii nie powoduje zewnętrzna aplikacja.

Upewnij się również, że korzystasz z najnowszej wersji oprogramowania.

Nawiązując do Twoich obaw związanych z zzakupem Galaxy S8 Plus, mogę Cię zapewnić że zarządzanie poborem energii jest zooptymalizowane. Przewagę w tym względzie dają również nowe procesory wykonane w 10nm procesie technologocznym, co przekłada się na mniejsze zapotrzebowanie na energie.

Autorzy z największą liczbą like