Wsparcie

Open search

Problem z blokadą ekranu

ROZWIĄZANE
First Poster

Problem z blokadą ekranu

We wszystkich poprzednich telefonach, jakie posiadałam ekran blokował się za każdym razem, gdy tylko kliknęłam klawisz zasilania telefonu. W tym modelu dzieje się inaczej. Mam ustawiony wzór i odciski palców. Odciski dla wygody swojej, wzór dla każdego kto by chciał się dostać do telefonu a sobie tego nie życzę.... Wszystko działa (blokada) po ponownym uruchomieniu telefonu, ale podczas codziennego użytkowania już niekoniecznie. Używając telefonu i wciskając klawisz zasilania byłam przekonana, że mój telefon jest od razu z automatu zabezpieczony symbolem. Kiedy ponownie klikam w klawisz zasilania nie zawsze pojawia się komunikat o wpisaniu symbolu w celu odblokowania. Bardzo często na dole po środku pojawia się "otwarta kłódeczka" i wystarczy "przeciągnąć palcem" i telefon się odblokowywuje... Dlaczego muszę sama klikać w kłódkę by ją zamknąć, jak zrobić by po prostu telefon blokował się ZAWSZE po kliknięciu w klawisz zasilania?

Mam włączone ustawienia bezpiecznej blokady na "zablokuj natychmiast", zablokuj klawiszem zasilania itp....

Etykiety (1)
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Expert

Dot.: Problem z blokadą ekranu

Witaj Lumen. Opisana przez Ciebie opcja to wynik działania funkcji Smart Lock. Możesz ją wyłączyć tutaj:

USTAWIENIA > EKRAN BLOKADY I ZABEZPIECZENIA > SMART LOCK.

Wyeliminuje to opisane przez Ciebie funkcjonowanie urządzenia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
1 ODPOWIEDŹ
Expert

Dot.: Problem z blokadą ekranu

Witaj Lumen. Opisana przez Ciebie opcja to wynik działania funkcji Smart Lock. Możesz ją wyłączyć tutaj:

USTAWIENIA > EKRAN BLOKADY I ZABEZPIECZENIA > SMART LOCK.

Wyeliminuje to opisane przez Ciebie funkcjonowanie urządzenia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Autorzy z największą liczbą like