Wsparcie

Open search

Nie działa czujnik zbliżenia

New Member

Nie działa czujnik zbliżenia

Po aktualizacji do nougat nie działa czujnik zbliżeniowy.nie pomogło resetowanie do ustawień fabrycznych .samsung a5 2017

Etykiety (1)
20 ODPOWIEDZI
First Poster

Dot.: Nie działa czujnik zbliżenia

Witam mam ten sam problem po aktualizacji do androida 7.0 czujnik zbliżeniowy nie działa co skutkuje że w trakcie połączenia telefonicznego uchem wybieram różne funkcje telefonu. Po restarcie czujnik działa kilka godzin i znowu przestaje działać. 

First Poster

Mam to samo.. rozwiązano jakoś problem ?

First Poster

mam to samo, rozwiązano jakoś problem? 

First Poster

Rozwiazania narazie nie ma.  Pewnie bedzia jakas poprawkowa aktualizacja. 

First Poster

Przyłączam się do postu. W tej chwili prowadzenie rozmowy wymaga zablokowaniu ekranu ponieważ uchem można przeróżne rzeczy włączyć i wyłączyć w trakcie.
First Poster

Witam,

informuję iż przywrócenie do ustawień fabrycznych pomogło. Minął dzień od wykonania i wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Proponuję ściągnąć program na komputer Smart Switch i zgrać dane z telefonu a po przywróceniu ustawień wgrać na telefon.

Pozdrawiam. 

First Poster

Poczekaj kilka dni i daj znać. U mnie pomaga restart telefonu - też działa przez pewien czas
First Poster

Po przywróceniu ustawień fabrycznych telefon działał poprawnie kilka godzin i problem powrócił. 

First Poster

U mnie minęło 26 godzin od momentu przywrócenia ustawień fabrycznych i wszystko jest w jak najlepszym porządku póki co . 

Autorzy z największą liczbą like