Wsparcie

Open search

Gear s3 luzy na pierscieniu

Apprentice

Dot.: Gear s3 luzy na pierscieniu

Gear s3 Front. Przy zakupie delikatny luz w gornej czesci pierscienia, teraz gdzie go nie dotkne slychac ten "metaliczny" dzwiek.
First Poster

Pozwolę sobie nie zgodzić się z szanownym kolegą ekspertem ŁukaszemG. 

Mam mianowicie dwa zegarki Gear S3, jeden Classic i drugi Frontier, w obydwu pierścienie od nowości były stabilnie osadzone, nie było mowy o żadnych luzach. Niestety po kilku miesiącach w modelu Classic zrobił się bardzo duży luz: pierścień mówiąc kolokwialnie "klepie", podczas gdy we Frontierze nadal jest stabilny i nic się nie poluzowało.

Czyżbym miał dwie percepcje w odniesieniu do każdego zegarka osobno ???

Classic'a użytkuje moja żona i bardzo ją to irytowało dlatego zaniosłem go do serwisu. Po dwóch tygodniach wrocił w takim samym stanie z informacją, że rzekomo został naprawiony. Po ponownym odesłaniu i kolejnych dwóch tygodniach wrócił z informacją, że jest sprawny i ten typ tak ma. Jednym słowem przez autoryzowany serwis zostałem potraktowany jak namolny, niedouczony klient.

Żenada, taka marka i zegarek nie jakaś tania tandeta  (jak by się mogło wydawać przynajmniej po cenie) a niestety jakość wykonania i obsługi w serwisie jak w przypadku taniej chińskiej tandety.

Może bym uwierzył, że tak ma być i to kwestia "percepcji" gdybym nie miał dwóch egzemplarzy i gdyby od nowości były takie luzy.

Dlatego proszę nie ignorować sygnałów od klientów i traktować ich jak debili... percepcja....dobre sobie. 

Pozdrawiam.

First Poster

Pozwolę sobie nie zgodzić się z szanownym kolegą ekspertem „ŁukaszG”.

Mam mianowicie dwa zegarki Gear S3, jeden Classic i drugi Frontier, w obydwu pierścienie od nowości były stabilnie osadzone, nie było mowy o żadnych luzach. Niestety po kilku miesiącach w modelu Classic zrobił się bardzo duży luz: pierścień mówiąc kolokwialnie "klepie", podczas gdy we Frontierze nadal jest stabilny i nic się nie poluzowało.

Czyżbym miał dwie „percepcje” w odniesieniu do każdego zegarka osobno ???

Classic'a użytkuje moja żona i bardzo ją to irytowało dlatego zaniosłem go do serwisu. Po dwóch tygodniach wrócił w takim samym stanie z informacją, że rzekomo został naprawiony: „wymieniony wyświetlacz” – jednakże pracownik serwisu nie zadał sobie nawet trudu aby go obejrzeć ponieważ zauważyłby szkło hartowane. Natomiast skoro został wymieniony wyświetlacz to dlaczego zegarek wrócił ze szkłem hartowanym na wyświetlaczu ? Jednym słowem naprawa ograniczyła się do naklejenia folii ochronnej mającej świadczyć o wymianie wyświetlacza. Po ponownym odesłaniu i kolejnych dwóch tygodniach wrócił z informacją, że: „urządzenie sprawne i nie wykonano naprawy ponieważ tarcza zegarka działa prawidłowo, zgodnie ze specyfikacją producenta dla tego modelu”. Jednym słowem przez autoryzowany serwis zostałem potraktowany jak namolny i na dodatek ograniczony umysłowo klient. A tym sformułowaniem serwis uznał, że Samsung produkuje buble i tak ma być.

Żenada, taka marka a sam zegarek nie jakaś tania tandeta (jak by się mogło wydawać przynajmniej po cenie – 1.600 zł to nie tak mało) a niestety jakość wykonania i obsługi w serwisie jak w przypadku taniej chińskiej tandety.

Może bym uwierzył, że tak ma być i to kwestia "percepcji" gdybym nie miał dwóch egzemplarzy i gdyby od nowości były takie luzy.

Dlatego proszę nie ignorować sygnałów od klientów i traktować ich jak debili... percepcja....dobre sobie…

Pozdrawiam.
Autorzy z największą liczbą like
Użytkownik Liczba like
62
36
10
2
2