Wsparcie

Open search

Gear s3 luzy na pierscieniu

First Poster

Gear s3 luzy na pierscieniu

Witam,

mam pytanko do użytkowników samsunga gear s3 czy też macie luzy na pierścieniu?  A podczas dotykania go wystepuje metaliczny odgłos? Na infolini mowili ze to cześć ruchoma i luzy musza byc. Posiada ktoś takie problemy?

12 ODPOWIEDZI
Navigator

Dot.: Gear s3 luzy na pierscieniu

ja mam S2, natomiast S3 sie bawilem juz kilka razy i szczegolnych luzow nie zauwazylem ale ten metaliczny odglos jest nawet w S2, wiec wydaje mi sie ze to cecha zegarka...najlepiej chyba bedzie przejsc sie do serwisu aby rozwiac watpliwocsi, ewentualnie do jakiegos punktu gdzie bedziesz mogl sobie porowonac
Expert

Jest to część mechaniczna (pięrścień ułożony jest na 4 kulkach), a więc takie dźwięki to normalne zjawisko. Mogę zapewnić, że nic nie jest luźne i nic nie wypadnie, w celu sprawdzenia polecam podważyć plastikowym patykiem pierścień, prędzej patyk się połamie niż wyskoczy on ze swojego miejsca.

First Poster

OK wieć dlaczego niektórzy twierdza, że te luzy maja a inni, że ich nie maja wgóle? 

Expert

każdy ma inną percepcję
First Poster

First Poster

No tak Emotikon: Szczęśliwy jednak muszę znaleźć chwilę wolnego i skoczyć do sklepu w celu porównania zegarka z wystawy z moim.

Pathfinder

Kamil88 mam geara 3 frontier i szczerze mowiac nie zauwazylem u siebie tego o czym piszesz
First Poster

Czyli jednak tak nie musi byc jak mnie zapewniali na infolini..

Expert

Tak jak mówiłem, każdy inaczej to odbiera. Sprawdź proszę w Brand storze czy inny model tak samo sie zachowuje, jeżeli nie to zaprszam do serwisu. 

Autorzy z największą liczbą like