Wsparcie

Open search

Gear S3 problem z baterią

Apprentice

Gear S3 problem z baterią

Dzień dobry. Nie wiem czy to własciwe miejsce żeby zapytać o mój problem , ale moze wskażecie mi ścieżkę co mam zrobić dalej. Mianowicie odkąd zmieniłem mój telefon na note 8 bateria w zegarku geat s3 fronier nie wytrzymuje nawet jednego dnia. Czytałem amerykańskie forum Samsunga i widzę że problem dotyczy również telefonu S8+. Według Gear Manaera najwięcej energii złużywa tarcza zegarka.  Mam ustawioną czarną tarczę. Podobny problem opisuje jeszcze jeden użytkownik na forum androida. Zegarek został  zresetowany i ponownie sparowany z telefonem ale nic to nie dał. Czy wiecie o tym problemie ? Kiedy i jak zostanie on rozwiazany ?

Pomogłem - podziękuj dając kudo Emotikon: Szczęśliwy
Etykiety (1)
2 ODPOWIEDZI
Highlighted
Expert

Dot.: Gear S3 problem z baterią

Czołem Treadstone00. W tej sytuacji proszę o przesłanie danych oprogramowania zegarka widocznych w menu ustawień oraz danych telefonu widocznych po wpisaniu kodu *#1234# i przesłanie ich poprzez formularz mailowy lub aplikację Samsung Members. Po tym nasi specjaliśmy zajmujący się rozwojem oprogramowania zajmą się opisaną przez Ciebie sprawą.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Apprentice

Dot.: Gear S3 problem z baterią

Dziękuję. Wysłałem zgłoszenie przez Samsung Members. Poinformuję o tym jak mój problem zostanie rozwiązany. Czy wiesz może KonradN kiedy pokaże się Tizen 3 na Gear S3 ?
Pomogłem - podziękuj dając kudo Emotikon: Szczęśliwy
Autorzy z największą liczbą like