Wsparcie

Open search

Galaxy Note 8 - Wasze wrażenia?

New Member

Dot.: Galaxy Note 8 - Wasze wrażenia?

Boże, ale nachalny marketing.
Żałuję, że się tutaj znalazłem.

Happy Note 8 owner
First Poster

Wprowadzanie tekstu zamiast klawiatury działa ok ja piszę tu że brakuje zamiany pisanego testy w notatkach. W note4 była taka opcja tutaj jej zabrakło. Chodzi o pisanie notatki i później zaznaczenie części lub całego tekstu i przekształcenie go w maila lub tekst sms bądź inne.

New Member

Ma wszystko, czego oczekiwałem. Jak dla mnie, to jest dopracowany perfekcyjnie, a jego osiągi pod zamówioną przedpremierowo stacją Dex jak dotąd nie mają sobie równych.

Nie mogę tylko znaleźć ustawień prezentacji nr-u, abym nie świeciło korespondentów jako zastrzeżony, oraz szkło ochronne... mianowicie zamówiłem również przedpremierowy i nie dotarło, a teraz widnieje jako towar chwilowo niedostępny. Ktoś podpowie jak i gdzie?

First Poster

Witam .telefon spełnia moje oczekiwania ale mam jeden problem .Po nagraniu filmiku i odtworzeniu go z galerii niestety wyswietla mi się komunikat o jakimś błędzie i niestety nie da się domu obejrzeć. Jaki błąd o co chodzi.
First Poster

Wyświetla Ci się komunikat o błedzie i mamy tu zgadnąć jaki??

First Poster

Uwaga w najnowszym oprogramowaniu jest błąd jeśli muzyka jest ustawiona pod Always On Display oraz ta druga opcja to przy próbie przesunięcia piosenki z odtwarzacza może padnac interfejs systemowy, co skończy się wipe data faktory. W Takim przypadku radziłbym wcześniej włączyć tryb awaryjny,  gdyż po nie zadziała!

First Poster

Jeśli ktoś nie ma żadnych danych na tel to może sprawdzić
First Poster

Generalnie falnie, ale jeśli ktoś zainteresowany jest customem, to problemy - z niewiadomych przyczyn ginie OEM unlock. Niby dostepny od razu po zakupie, ale po 2 tygodniach zniknął i juz nie chce wrócić. Flashowanie kompletnego stockowego romu nic nie daje. Przypuszczenie - zdalne działanie przeciwko użytkownikowi. Bardzo szeroko problem opisywany i komentowany na XDA. Infolinia: woda w ustach, zero pomocy, nie wiedzą lub nie chcą pomóc, serwis autoryzowany - to samo... A jak wiadomo bez OEM unlock wgranie customa nie jest możliwe.

I teraz: skoro funkcja ta była od początku w telefonie, to czemu jej nie ma po wgraniu kompletnie stockowego romu?

Generalnie bez tej opcji nie do używania. Klips do papieru... tym bardziej dla kogoś, kto zajmuje się na co dzień modowaniem...

Wie ktoś coś w temacie?

First Poster

Co z tego że jest świetny jak i tak kierowany do wąskiej grupy odbiorców ze względu na cenę. Mało kto zapłaci tle kasy za smartfon. Wasze flagowce są coraz droższe. 

Explorer

Samochody Bugatti też są kierowane dla wąskiego grona osób. Też są coraz droższe. Ale zawsze są chętni do ich kupna.
Każdy producent ma flagowe produkty, które odpowiednio kosztują.
Takie są prawa rynku. I tego się nie ustrzeżemy.
Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.
Autorzy z największą liczbą like
Użytkownik Liczba like
60
35
10
2
2