Wsparcie

Open search

Galaxy Note 8 - Wasze wrażenia?

New Member

Dot.: Galaxy Note 8 - Wasze wrażenia?

Boże, ale nachalny marketing.
Żałuję, że się tutaj znalazłem.

Happy Note 8 owner
First Poster

Wprowadzanie tekstu zamiast klawiatury działa ok ja piszę tu że brakuje zamiany pisanego testy w notatkach. W note4 była taka opcja tutaj jej zabrakło. Chodzi o pisanie notatki i później zaznaczenie części lub całego tekstu i przekształcenie go w maila lub tekst sms bądź inne.

New Member

Ma wszystko, czego oczekiwałem. Jak dla mnie, to jest dopracowany perfekcyjnie, a jego osiągi pod zamówioną przedpremierowo stacją Dex jak dotąd nie mają sobie równych.

Nie mogę tylko znaleźć ustawień prezentacji nr-u, abym nie świeciło korespondentów jako zastrzeżony, oraz szkło ochronne... mianowicie zamówiłem również przedpremierowy i nie dotarło, a teraz widnieje jako towar chwilowo niedostępny. Ktoś podpowie jak i gdzie?

First Poster

Witam .telefon spełnia moje oczekiwania ale mam jeden problem .Po nagraniu filmiku i odtworzeniu go z galerii niestety wyswietla mi się komunikat o jakimś błędzie i niestety nie da się domu obejrzeć. Jaki błąd o co chodzi.
First Poster

Wyświetla Ci się komunikat o błedzie i mamy tu zgadnąć jaki??

First Poster

Uwaga w najnowszym oprogramowaniu jest błąd jeśli muzyka jest ustawiona pod Always On Display oraz ta druga opcja to przy próbie przesunięcia piosenki z odtwarzacza może padnac interfejs systemowy, co skończy się wipe data faktory. W Takim przypadku radziłbym wcześniej włączyć tryb awaryjny,  gdyż po nie zadziała!

First Poster

Jeśli ktoś nie ma żadnych danych na tel to może sprawdzić
Autorzy z największą liczbą like
Użytkownik Liczba like
7
2
2
2
1