Wsparcie

Open search

Co zrobić jeśli aplikacja Samsung Members nie działa lub zawiesza się?

First Poster

A co jeśli nadal nie działa? Co jeśli nie będzie działało do 10.01.2018 bowiem do tego czasu trwać ma promocja i Samsung chce zarobić na naiwności ludzi?? Brawo Samsung Emotikon: Mrugający zacny pomysł!!

Expert

Cześć @Iloniusz Observer, 

aplikacja nadal Ci nie działa? Próbowaleś rozwiązać problem przy pomocy wskazówek z poprzednich postów?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster
Witam u mnie też nie działa aplikacja .
Tylko że ja nie otrzymałem żadnego kodu promocyjnego żeby pobrać swój prezenty. Dodam że termin mija 19.01 20018
KrzysiekK Moderator
Moderator

Skorzystaj z instrukcji zamieszczonej przez MichalP.

Jest dostępna kilka postów wcześniej. Sposób wielokrotnie przetestowany. Działa.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

Niestety nie działa bo prubowalemi nic mi nie przyszlo

Superuser
Superuser
Rozgraniczmy dwie kwestie. Nie działa Ci aplikacja, czy nie otrzymałeś jakiejś informacji. Bo jakby nie patrzeć, to diametralnie dwie różne sprawy.
Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.
First Poster
Nie dostałem kodu do pobrania nagrody
DamianK Moderator
Moderator
Wspomniałeś, że termin mija 19.01. A kiedy zakupiłeś urządzenie i kiedy dokonałeś rejestracji?
Jeśli pomogłem, zaakceptuj odpowiedź jako rozwiązanie albo kliknij LIKE! Emotikon: Szczęśliwy
First Poster
Telefon kupiłem 29 12 2017 i w tym samym dniu zarejestrowałem się do apki Samsung Members. Z tego co mi wiadomo do 21 dni miałem dostać kod do pobrania i do tej pory nic tam nie ma, ani kodu ani prezentu
DamianK Moderator
Moderator
Nie wiem skąd uzyskałeś informację o 21 dniach, ale jest to błędna informacja Emotikon: Szczęśliwy

Kod pojawia się w aplikacji Samsung Members po 30 dniach od aktywacji urządzenia. Uzbrój się więc jeszcze w cierpliwość. Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli pomogłem, zaakceptuj odpowiedź jako rozwiązanie albo kliknij LIKE! Emotikon: Szczęśliwy
Autorzy z największą liczbą like