Wsparcie

Open search

Blokada regionalna. Samsung Galaxy A5

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Blokada regionalna. Samsung Galaxy A5

Kupilem Galaxy A5 w Hiszpanii 2 dni przed wyjazdem do Chin (na 6 miesiecy). Aktywowalem telefon z moja hiszpanska karta i wszystko bylo ok. Po przyjezdzie do Chin okazalo sie ze telefon nie rozpoznaje Chinskiej karty. Pokazuje ze jest zablokowana i pyta o haslo.  Rozumiem ze jest to blokada kart spoza Europy. Wiem ze to nie jest wina chinskiej SIM karty bo testowalem ja na moim starym iphonie i lapie siec automatycznie bez wpisywania zadnych PINow.  Wyczytalem gdzies ze musze miec ponad 5 minut polaczen z moja europejska karta ale moj Hiszpanski dostawca kasuje mnie 5 EUR za minute polaczenia z Chin wiec nie bardzo mi sie widzi sprawdzanie czy to dziala (a nawet jesli, to wychodzi to dosc drogo). Czy jest jakas mozliwosc zdjecia tej blokady przez Samsung? P.s. nie pisze do hiszpanskiego Samsunga bo niewiele rozumiem po hiszpansku.

Etykiety (1)
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Expert

Dot.: Blokada regionalna. Samsung Galaxy A5

Czołem Drylu83. Jeśli urządzenie pochodziłoby z polskiego rynku byłbym w stanie wygenerować taki kod, jednak w zaistniałej sytuacji konieczny jest kontakt z oddziałem Samsung na terenie kraju pierwotnej dystrybucji urządzenia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
3 ODPOWIEDZI
Expert

Czołem Drylu83. Jeśli urządzenie pochodziłoby z polskiego rynku byłbym w stanie wygenerować taki kod, jednak w zaistniałej sytuacji konieczny jest kontakt z oddziałem Samsung na terenie kraju pierwotnej dystrybucji urządzenia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

Witam!

Mam ten sam problem, co Drylu. Jestem w Argentynie i nie mogę używać tutaj Samsunga Galaxy S8. Ten samsung jest z Polski, mógłbyś mi pomóc?

Expert

Hej @Patri1

Jeżeli telefon ma blokadę regionalną, to musisz skontaktować się z infolinią Samsunga, przesłać trzeba opis probelmu, czyli prośbę o podanie kodu blokady w raz z skanem dowodu zakupu i nadruku z numerem IMEI i S/N z obudowy telefonu. W ciągu 1-2 dni odeślą numer który wyłączy blokadę.

Wubba-lubba-dub-dub!
Autorzy z największą liczbą like