Wsparcie

Open search

Android 7.0 Nougat - Wasze wrażenia?

Navigator

Android 7.0 Nougat - Wasze wrażenia?

androidnougat.png

W ostatnich dniach pojawiła się długo wyczekiwana aktualizacja Android do wersji 7.0 (Nougat) dla urządzeń Samsung. Standardowo jest udostępniana użytkownikom partiami (w pierwszej kolejności trafi na smartfony serii Galaxy S7/S7 edge). Osobiście zauważyłem dużą poprawę w działaniu baterii, większą płynność funkcjonowania aplikacji i bardzo przyjemny dla oka design.

A jakie są Wasze odczucia z użytkowania nowego systemu? Bardzo szczęśliwy robot

Dzięki, że jesteś z nami! Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
39 ODPOWIEDZI
Navigator

Dot.: Android 7.0 Nougat - Wasze wrażenia?

jest jakas lista telefonów samsunga które dostana nougata??

Expert

Na tą chwilę SM-G930 oraz SM-G935 w wersji XEO, wkrótce dołączą operatorzy
Navigator

myslicie ze jest szansa, zeby A5 2016 dostal aktualizacje do nougata?

Pathfinder

TenTypMichał napisali:

myslicie ze jest szansa, zeby A5 2016 dostal aktualizacje do nougata?

http://www.tablety.pl/android/2017-02-21/samsung-android-7-0-nougat-kiedy/

to nieoficjalne info ale byloby fajnie gdyby okazalo sie prawda

Navigator

Z ciekawych funkcji, które zauważyłem po blisko dwóch tygodniach użytkowania Androida 7.0 jest filtr światła niebieskiego, dostępny w funkcjach widocznych po przeciągniąciu górnej belki (ekran się przyciemnia w stylu ebooka, jest to bardziej komfortowe dla oczu, fajna opcja przed snem) i jeszcze taka prosta, a bardzo użyteczna rzecz jak szybkie przełączanie. Polega to na tym, że podwójne dotknięcie przycisku ostatnio używanych (czyli "podwójnego kwadracika”) przełącza między dwoma ostatnio używanymi aplikacjami. Działa to również w trybie podzielonego ekranu.

Ktoś ma jeszcze jakieś interesujące odkrycia? Emotikon: Szczęśliwy

@Areq90, @grodziak93, @Kokoala, @TenTypMichał, @WolF - może Was to zainteresuje, jeśli nie, dajcie znać Emotikon: Mrugający

Dzięki, że jesteś z nami! Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
Navigator

Mateusz N, jako uztkownik starego poczciwego S5 na razie sie nie przekonam o zaletach nowego systemu ale planuje zmiane na cos lepszego w najbliszym czasie, wiec moze wtedy Mrugający mężczyzna

Pathfinder

MateuszN napisali:

Ktoś ma jeszcze jakieś interesujące odkrycia? Emotikon: Szczęśliwy

@Areq90, @grodziak93, @Kokoala, @TenTypMichał, @WolF - może Was to zainteresuje, jeśli nie, dajcie znać Emotikon: Mrugający

ja osobiscie jestem zadowolony, ale chcialbym tez napisac o jednej negatywnej rzecz - po aktualizacji telefon mi sie juz trzykrotnie sam zresetowal, a dodam ze przywracalem go do ustawien fabrycznych...mam nadzieje ze pojawi sie jakas poprawka ktora rozwiaze ten problem :/

♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪
New Member

Mało czytelny jak dla mnie zwłaszcza pasek stanu u góry wszystko się zlewa. Nie działają żadne motywy dla tej wersji oprogramowania
Pathfinder

Bogna1 czytelność kwestia gustu chyba bardziej ale co do motywów to przynajmniej u mnie działają normalnie
Autorzy z największą liczbą like