Wsparcie

Open search

jak zmienić miejsce zapiaywania pamięci android 8.0

ROZWIĄZANE
First Poster

jak zmienić położenie zapisywania plików?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
RadekK Moderator
Moderator

@vdsl2 autorowi tematu zapewne chodzi o ustawienie telefonu tak, aby pobrane pliki były zapisywane np. w konkretnym folderze lub aby aplikacje instalowały się automatycznie na karcie SD, zgadza się @kacpwr?

Lokalizacja plików pobranych przez przeglądarkę zależy od ustawień samej przeglądarki. W standardowej aplikacji Samsung Internet folderu zapisu nie da się zmienić, jednak przeglądarka Chrome lub Opera już taka funkcjonalność oferuje.

Odnośnie do instalowanych aplikacji, zawsze będą zapisywane w pamięci wewnętrznej. Niektóre dane porabnych apek (ale też nie wszystkich) da się przenieść na pamięć karty SD. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
3 ODPOWIEDZI
Voyager

Nie wiem jaki masz telefon i co masz na myśli przeniesienie może zobacz na przkładzie mojego klik

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
RadekK Moderator
Moderator

@vdsl2 autorowi tematu zapewne chodzi o ustawienie telefonu tak, aby pobrane pliki były zapisywane np. w konkretnym folderze lub aby aplikacje instalowały się automatycznie na karcie SD, zgadza się @kacpwr?

Lokalizacja plików pobranych przez przeglądarkę zależy od ustawień samej przeglądarki. W standardowej aplikacji Samsung Internet folderu zapisu nie da się zmienić, jednak przeglądarka Chrome lub Opera już taka funkcjonalność oferuje.

Odnośnie do instalowanych aplikacji, zawsze będą zapisywane w pamięci wewnętrznej. Niektóre dane porabnych apek (ale też nie wszystkich) da się przenieść na pamięć karty SD. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Tak oto mi chodziło

Autorzy z największą liczbą like