Wsparcie

Open search

eSIM już w Polsce - Orange właśnie udostępnił usługę

Superuser II
Superuser II

Orange Polska wprowadził eSIM czyli elektroniczną wersję karty SIM dla urządzeń mobilnych. Na początek będzie można ją zainstalować na trzech modelach smartfonów i korzystać tak samo, jak z tradycyjnej karty. Operator będzie sukcesywnie rozszerzać listę urządzeń, na których będzie możliwa instalacja eSIM.eSIM.PNG

Więcej tu: https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/klienci-orange-polska-moga-korzystac-z-esim/

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
12 ODPOWIEDZI
Voyager

Tak wiem już od kilku dni o tym ale nawed nie podają jakie to urządzenia.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

Na tę chwilę tylko jappka. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Voyager

Jak znam Orange to trochę im to zajmie wprowadzenie innych  nowych urządzeń a konkurencje nie śpi też już maja w innym kraju E-Sim i 5G.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

Wiesz w innym kraju to nie sztuka. Co mnie interesuje zagranica, ważne co u nas. 

A co do 5G, to pomarańcza też już ma, a przynajmniej testuje: https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/orange-sprawdza-pierwsza-komercyjna-stacje-bazowa-...

A co do wsparcia urządzeń, no przecież to najpierw samo urządzenie musi wspierać technologię, prawda? 

Voyager

Jeszcze w Orange nie są wstanie włączyć usługi i nie wiedzą na jakich  urządzeniach to działa.

Voyager

Na ten moment obsługiwane są jedynie modele iPhone Xs, Xs Max oraz Xr. Więcej przydatnych informacji znajduje się na stronie Orange.

Highlighted
Voyager

Jestem ciekawy czy Rzecznik Orange zamieni NOTE9 na iPhone żeby mieć E-SIM ?

Superuser II
Superuser II

Wojtek? No co ty! Ale wramach prezentacji usługi może trzymać coś innego w ręcach. .

Ale mogę go podpytać. 

Voyager

A tu co widać NOTE9 ?

Autorzy z największą liczbą like