Wsparcie

Open search

Wypalony ekran S8 plus

Apprentice

Powodzenia. Ja odpuściłem i jedynie co mogę zrobić to antyreklama. Wymieniłem już 2 samsung na HUAWEI a Samsungowi życzę podzielenia losu Nokii w segmencie telefonów. Służę zdjęciami wypalonego Samsunga po odmowie naprawy przez serwisy 

Explorer

U mnie też się ekran wypalił w S8 :/
Zastanawiam się czy oddać go w salonie sieci komórkowej, w serwisie Samsunga czy w serwisie, kótry ma umowę z Samsungiem? Może zamiast gwarancji skorzystać z rękojmii? Jak do tego wszystkiego ma się program S8 Guard?

Czy ktoś próbował jakichś alternatywnych dróg po nieuznanej gwarancji?

Mastermind

@rabusiakRaczej nie masz żadnej drogi do darmowej naprawy tym bardziej przez program S8 Guard.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

@vdsl2Serio? Paranoja jakaś :(
Jeszcze żeby dawali jakiś zastępczy kom na czas naprawy gwarancyjnej to bym i może spróbował się z tym zgłosić :/

Highlighted
Mastermind

@rabusiakA masz wykupiony pakiet Guarda S8 ? już mało salonów ma telefony zastępczyn.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

@vdsl2Nie pamiętam już czy to był płatny extra czy w jakiejś promocji ten Guard. Mam kod rejestracyjny w usłudze "Samsung Guard S8". Miała być z tego tutułu dedytkowana infolinia, 3 rok gwarancji i naprawa do 2h, door-to-door. Nie udało mi się jednak nigdzie wyszukać numeru tej infolinii dedykowanej

Mastermind

@rabusiakMasz tu regulamin .

Explorer

Nie dość, że kupiłem telefon kilka dni "za szybko" i nie załapałem się na "wersję z plusem" to jeszcze wszystkie bajery (infolinia, serwis ekspresowy itd) skończyły się w kwietniu tego roku

Voyager

@rabusiak Guard oparty jest o kartę gwarancyjną. Generalnie dopóki technik serwisu nie zapozna się ze stanem urządzenia, to nie dowiemy się, w jakiej formie zaproponują Ci usunięcie tego wypalenia. Tylko technicy serwisu mogą o tym decydować.

Oczywiście nie zostaniesz obciążony z góry, ekspertyza urządzenia objętego gwarancją jest bezpłatna, więc warto spróbować skonsultować sprawę w serwisie Samsunga  

Apprentice

Cześć, 

Niestety rok temu walczyłem z Samsungiem i sprzedawcą ok. 3 miesięcy w tym czasie nie mogłem używać swojego Samsunga s7 wypaliła mi się na ekranie telefonu aplikacja google maps - według firmy Sasung jest to oplikacja "seryjna" chodzi o to że dostarczona razem z oprogramowaniem telefonu czyli napisali mi, że jeśi ta aplikacja się wypali na ekranie to podlega to gwarancji więc powoływałem się na to ale serwis do którego był kierowany telefon twierdził, że nie jest to wada fabryczna urzędzenia ogólnie nie rozpisując się ta firma bardzo mnie do siebie zraziła. Do 2017 roku wymieniałem kolejno telefony na nowsze modele Samsunga, ale po ostatniej sytuacji stwierdziłem, że zmienię na iphona i nie żałuję póki co z ekranem nic się nie dzieje, a jeśli nawet coś zauważe to nie może nie będę miał problemów z gwarancją tak jak z zasranym Samsungiem. Rodzinę i znajomych też namawiam na inne firmy Ale samsungowi widać nie zależy aż tak bardzo na klientach.... Po długiej batali z Samsungiem i serwisem łaskawie wymienili wyświetlacz w telefonie a ja go sprzedałem i problem z głowy. 

Autorzy z największą liczbą like