Wsparcie

Open search

VoLTE i VoWiFi w Samsungu A7 2018

Voyager

@kamil79123Jak masz wer androida wpisz kod *#1234#  ?

https://www.play.pl/resources/pdf/2017/instrukcja-wificalling-android.pdf

https://www.play.pl/resources/pdf/2017/faq-wificalling.pdf

• Samsung Galaxy A7 (2018)

• Samsung Galaxy A8 (2018)

• Samsung Galaxy A6 (2018)

• Samsung Galaxy A6+ (2018)

• Samsung Galaxy J6 (2018)

• Samsung Galaxy S9+

• Samsung Galaxy S9

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Mam wersję 8.0, w sumie nie ma innej na ten telefon.

A to informacje, które ukazują się po wpisaniu kodu:

Screenshot_20190120-182623_DeviceKeystring.jpg

Highlighted
Voyager

@kamil79123To jest najnowsza, a kiedy aktywolałeś uslugę czy telefon restartowałeś ? Otrzymałeś SMS zwrotny że usługa jest aktywna ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Zresetowałem telefon i Wi-Fi callling już działa, dziękuję.

A czy wiadomo coś na temat tego, czy play planuje poszerzyć listę urządzeń jeśli chodzi o VoLTE?

Superuser II
Superuser II

@kamil79123 widzę że już działa. 

To teraz postaram się wyjaśnić kwestię samych połączeń via WiFi i podwyższonej jakości o której tak piszesz.

Zapamiętaj:

- połączenie via WiFi ma zapewnić ci tylko połączenia i SMSy w miejscach słabego zasięgu play lub zagranicą w roamingu i to wszystko,

- podwyższenie jakości połączeń głosowych ma zapewnić usługa VoLTE, zwana również VoiceHD, której niestety twój operator nie udostępnia dla tego modelu. Usługa pozwala uzyskać najlepsza jakość pod warunkiem, że odbiorca może zapewnić  jej działanie po swojej stronie. 

Tak to wygląda w skrócie.

komputer-emotikon-ruchomy-obrazek-0080Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.

Gdy była pomocna w rozwiązaniu zaistniałego problemu    ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Superuser I
Superuser I

@kamil79123, z zapytaniem odnośnie dodania nowych funkcji w oprogramowaniu musisz się zgłosić do operatora.

Voyager

@kamil79123Pytaj się swojego operatora powinien Ci udzielić takiej informacji my tu na forum Samsung nie znamy planów operatora.

Apprentice

Rozumiem. Dziękuję wszystkim za pomoc, temat chyba został wyczerpany. 

Pozdrawiam!

Voyager

@kamil79123Zachęcam do znaczenia odpowiedniej odpowiedzi która pomogła rozwiązać problem ?

Autorzy z największą liczbą like