Wsparcie

Open search

Smart Switch Mobile - kopiowanie danych na nowy telefon

Highlighted
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć

Pamiętacie post o połączeniu telefonu Samsung z programem Smart Switch?

Dzisiaj chciałem Wam pokazać jak w kilku prostych krokach zgrać dane na nowy telefon, bez użycie komputera.

Poniżej zamieszczam krótki filmik obrazujący cały proces.

Jak widzicie wszystko odbywa się szybko i sprawnie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
9 ODPOWIEDZI
First Poster

Bardzo przydatna rzecz, warto wykonać taką czynność przed oddaniem urządzenia do serwisu.

Apprentice

Wszystko pięknie ale nówka sztuka S9+ nie chciał za cholerę połączyć się z S8 po kablu... bezprzewodowo owszem.

Testowane na dwóch niezaleznych S9+ i dwóch różnych dawcach (drugiego modelu nie pamiętam ale jakiś

starszy galaxy).

S7ka i S8ka takich problemów nie miały.

Superuser II
Superuser II

@maciu A przypadkiem nie podłączyłeś odwrotnie kabelka? Ja przenośiłem dane z S8+ na S9+ właśnie tą metodą i wszytsko odbyło się bez problemów.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Apprentice

Przejściówkę wtykałem w obydwa. Mogę sprawdzić jeszcze raz i zrobić screeny na czym utykało.

Apprentice

Sprawdziłem.

Przy podłączeniu odwrotnie (jakbym chciał kopiować S9+ -> S8) jest ok.

Odwrotnie (czyli S8 -> S9+) S8 wibruje przez chwile i nic się nie dzieje.

Kolega z innym galaxy (starszym) miał to samo... 

KrzysiekK Moderator
Moderator

@maciu

W takiej sytuacji warto sprawdzić czy żaden z telefonów nie jest połączony do sieci Wi-Fi.

Spotkałem się z taką sytuacją ale po kilku próbach połączenie zostało nawiązane.

W wypadku kopiowania danych z S8 do S9 możesz również użyć kabla USB i przejściówki dołączonej do zestawu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Apprentice

Ale o połączenie kablem własnie się tu rozchodzi.

Nie działa w tą stronę w którą opisałem i to nie tylko

moim egzemplarzu i nie tylko z S8ką,

KrzysiekK Moderator
Moderator

Odpowiedź w drugim temacie:

https://eu.community.samsung.com/bgros26334/board/message?board.id=pl-galaxy&message.id=345#M345

First Poster

Zawsze możesz spróbować przez przejściówkę na pendrive nigdy nie miałem z tym problemu a nie trwa to też nie długo 

Autorzy z największą liczbą like