Wsparcie

Open search

Samsung S8

ROZWIĄZANE
Apprentice

Czołem. 

Piszę może z błahym pytaniem, aczkolwiek kto pyta nie błądzi. 

Mianowicie dzisiaj zakupiłem Samsunga S8, mam już go cały dzień, dobry telefon na pierwszy rzut oka, tyle, że jestem w gorącej wodzie kąpany i chciałem zapytać, kiedy telefon zaktualizuje się do wersji Android 8.0? Czy jest jakiś czas, który musi upłynąć, czy też ja powinienem coś zrobić oprócz wyszukiwania aktualizacji oprogramowania?

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Pozdrawiam, laik 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser
Superuser

@czmarkovsky Po zapoznaniu się ze sreenem powiem pwiem jedno. Empik na własną rękę dłubał w oprogramowaniu. Widać, że wgrywali wersję XEO. Z tego co wiadomo, na podstawie informacji już przekazanych tu na forum przez innych użytkowników, połaczenie fabrycznego DBT z dogranym XEO stwarza problem przy automatycznej aktualizacji.

Jeżeli czujesz się na siłach, jestem w stanie Ci pomóc. Odezwj się na privie to pogadamy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.
10 ODPOWIEDZI
Superuser
Superuser

@czmarkovsky Telefon powinien automatycznie wykryć aktualizację. Nie ma określonego czasu. A że aktualizacje są dostępne od dłuższego czasu, powinien to zrobić natychmiast.

Gdzie kupiony, z jakiej dystrybucji i jaką wersję oprogramowania obecnie posiada?

Apprentice
G950FXXU1AQL5/G950FOXM1AQL5/G950FFXU1AQL5
Kupiony w sklepie empik.com, przy włączeniu aktualizacji ręcznej pokazuje, że wszystko jest aktualne, aczkolwiek jest Android 7.0. @Szewcu72
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @czmarkovsky

Podeślij mi numer IMEI w wiadomości prywatnej. Mam podejrzenie, że telefon nie pochodzi z Polskiej dystrybucji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice
@KrzysiekK
wysłałem
Highlighted
KrzysiekK Moderator
Moderator

@czmarkovsky

Twój telefon pochodzi z dystrybucji Niemieckiej. Zapewne dlatego nie chce się zaktualizować z Polską kartą SIM na pokładzie.

Spróbuj wykonać aktualizację programem Smart Switch, możesz to zweryfikować również bez karty SIM w telefonie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice

wyjąłem kartę sim, ściągnąłem Smart Switch na laptopa i podłączyłem przez USB ze smartfonem, cały czas pokazuje, że oprogramowanie urządzenia jest aktualne 

Superuser
Superuser

@czmarkovsky zrób screena z zakładki "Informacje o oprogramowaniu" tak aby widoczna była sekcja "Wersja oprogramowania dostawcy usług".                                                                                                                                                                                                  Screenshot.jpg

Zobaczym czy coś mieszali w systemie.

Apprentice

http://ifotos.pl/zobacz/SmartSele_qewpwaw.png

przed chwilą wszedłem na czat Samsunga i mi pewna Pani powiedziała, że mój model ma tylko Android 7.0 i o więcej informacji mam udać się do niemieckiego oddziału Samsunga. miło. 

Superuser
Superuser

@czmarkovsky Po zapoznaniu się ze sreenem powiem pwiem jedno. Empik na własną rękę dłubał w oprogramowaniu. Widać, że wgrywali wersję XEO. Z tego co wiadomo, na podstawie informacji już przekazanych tu na forum przez innych użytkowników, połaczenie fabrycznego DBT z dogranym XEO stwarza problem przy automatycznej aktualizacji.

Jeżeli czujesz się na siłach, jestem w stanie Ci pomóc. Odezwj się na privie to pogadamy.

Autorzy z największą liczbą like