Wsparcie

Open search

Samsung Note 8

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam, jestem od niedawna użytkownikiem Note 8 (wcześniej przez 8 lat w HTC, jednak sytuacja w mojej firmie niestety zmusiła do zmiany ). Wstępnie oceniam telefon  pozytywnie ale są pewne sprawy, których chciałbym by nie było w tym telefonie .

Mianowicie chodzi o konfigurację wstępną ustawień czyli , na pierwszy rzut  przeniesienie sms,historii rozmów z poprzedniego telefonu ,mam kopię wykonaną w aplikacji backup restore w postaci callog,contact , sms.json oraz pliki vcf  I hbk I powyższe w formacie xml.

Jednak w żaden sposób nie mogę ich przywrócić gdyż Samsung nie oferuje takiej opcji w ustawieniach wiadomości, rozmów itd. W zarządzaniu wiadomościami sms na karcie sim nie ma opcji przywróć. Tak samo w innych . Z nieznanych mi powodów aplikacja która wykonywałem kopię w HTC tu w Samsung nie działa poprawnie i nie m o te jej użyć.

Bixby - są tu jakieś możliwości personalizacji ,chciałbym na tym ekranie mieć informacje i wiadomości agregowane przez aplikacje News Republic ,ale nie mogę tego w żaden sposób uruchomić . Jak wyłączyć kartę sprawdź Spotify nie używam tego i jest mi zbędne, a nie widzę opcji by to stale pojawiajace sie okno usunąć .

Przerażające jest jak wiele danych o uzytkowniku pobiera konto Samsung np.w aplikacji SApps, Members trzeba i nie ma możliwości  tego wyłączenia zgody na przesyłanie praktycznie  całej zawartości telefonu ,szczegòlnie z usługą niestandardowe- jak wyłączyć ogrom Pozyskiwania danych.

Pojawia się błąd w aplikacji SApps po pierwszej próbie uruchomienia aplikacji.

Error picture.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
Voyager

Co do tego błedu może Ci pomoże @Szewcu72.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

3 ODPOWIEDZI
Voyager

@N81Możesz to zrobić przez Google https://support.google.com/nexus/answer/2819582?hl=pl

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Ok, popatrzę na to.
Aplikacja aparat u mnie wersja 7.6.78 , z tego co wiem jest już wersja 8.0.12 mam apk na karcie sd z apkmirror.com, ale nie mogę zaktualizować aplikacji gdyż po tapnieciu apk otrzymuje komunikat :aplikacja nie została zainstalowana ,odpuściłem instalację z innych źródeł jednak nie mogę tego obejść. W SApps moje apk nie ma nic .

Co zrobić z Bixby, kontem i błędem SApps.
Highlighted
Voyager

Co do tego błedu może Ci pomoże @Szewcu72.

Autorzy z największą liczbą like