Wsparcie

Open search

Samsung Galaxy Watch nagrywanie rozmow

Superuser II
Superuser II

@przemaser Temat zacząłeś jakbyś już miał zegarek. 

W wielu aplikacjach root nie jest wymagany, ale aby uzyskać pełna funkcjonalność, trzeba wybrać wersję płatną.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Explorer

@Szewcu72, powaznie ?

Przekopałem trochę Internetu i nie znalazłem takiej informacji.
A czy mógłbyś wymienić popularne płatne apki ?
Ja znalazłem takie com.boldbeast.recorder - wymaga root w Pie, com.appstar.callrecorder - nic nie wspominają o tym w wersji płatnej, wg komentarzy od ludzi wymaga root.

Superuser II
Superuser II

No przecież nie będę teraz za Ciebie testował aplikacji do nagrywania. Troszkę zaangażowania w to co się chce samemu osiągnąć.

Chociaż jedną darmową zainstalowałem i poza wyświetlaniem reklam i zmuszaniem do instalacji kolejnych aplikacji developera, nagrywała. Fakt część ustawień konfiguracyjnych wyszarzona, ale podstawowa funkcję spełnia. 

Telefon w łapkę, otwieramy sklep google i do przodu.

Powodzenia w wyborze tej wymarzonej.

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Explorer

@Szewcu72, a dlaczego nie ? robisz to również dla innych
Ja nie mam jeszcze Pie, tylko Oreo, wiec tego nie przetestuję.
A jeżeli wykonam aktualizację do Pie i apki do nagrywania nie będą działać, to nie cofnę się do Oreo w prosty sposób.

Superuser II
Superuser II
W prosty sposób się nie cofniesz. Stosowane przez niektórych "metody domowe" przy nowym bootloaderze również mogą nie zadziałać.

Observer

Ja posiadam android Pie i działa mi aplikacja Cube ACR zresztą jak na poprzednim Oreo nie ma żadnego problemu. Podczas rozmowy jest możliwość włączać  wyłączać czy wprowadzać na listę ignorowanych. Jedyna niedogodności to jak włączamy TRYB ULTRAOSZCZEDNY baterii to po jego wyłączeniu musimy wlaxzac ponownie aplikacje . Wystarczy kliknąć na ikonę tej aplikacji i przekierowuje do ustawień telefonu gdzie zaznaczamy nazwę programu i już działa.

Superuser II
Superuser II

@Darson79 i Ty to nazywasz nagrywaniem? Przecież rozmówcy nie słychać w ogóle albo bardzo słabo. W androidzie 9 luka została załatana i nie ma opcji normalnego nagrywania, no chyba, że rozmowa będzie w trybie głośnomówiącym.

Autorzy z największą liczbą like