Wsparcie

Open search

Samsung Galaxy A8 2018 i słuchawki Level U PRO - nie aktywny skaler UHQ

Apprentice

Witam serdecznie,

być może ktoś się spotkał z następującym problemem. Posiadam jak w temacie telefon Samsung A8 i słuchawki Level u PRO. Zainstalowana aplikacja Samsung Level.

Niestety w opcjach aplikacji nie mam możliwości włączenia skalera UHQ (suwak jest nieaktywny -nie podświetlony).

Ze specyfikacji słuchawek i telefonu wynika, że powinny obslugiwać UHQ.

Z góry dziękuję za informację,

Przeniosłem wątk z "Dyskusje ogólne" do "Urządzania mobilne" /RadekK

34 ODPOWIEDZI
Mastermind

@pgorzelak U mnie czy podłączeniu orginalnych słuchawek jakie otrzymałem z telefonem A6 2018 jest mozliwość załączenia bez instalowawnia dodtkowych aplikacji.

Screenshot_20190214-121246_SoundAlive.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@pgorzelak, jeżeli masz włączoną funkcję Dolby Atmos to spróbuj ją wyłączyć i zobacz czy pojawi się możliwość włączenia funkcji UHQ.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Niestety to też nie pomaga.Screenshot_20190214-122155_SoundAlive.jpg

Mastermind

@pgorzelak  A jak masz podłączone słuchawki ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Bluetooth

Mastermind

@pgorzelak  To nie możliwości załączenia skaler UHQ przez Bluetooth

Apprentice

Hmmm...to jak jaki sposób można wykorzystać funkcję UHQ jak słuchawki mają tylko wyjście BT. Kablem nie ma możliwości połączenia z telefonem...

Mastermind

@pgorzelak  A masz orginalne słuchawki jakie są dołanczane do telefonu ?

Apprentice

Tak, douszne białe na jack

Autorzy z największą liczbą like