Wsparcie

Open search

S8 pękł sam z siebie Samsung nie widzi problemu

New Member

Samsung S8 pękł sam siebie podczas ładowania. Uszkodził się róg. Nie upadł itd. Telefon ubezpieczony jestem w systemie GUARD jednak Samsung nie widzi problemu. Po zgłoszeniu na infolinie firma Samsung nie pofatygowała się nawet, żeby sprawdzić czy telefon jest pęknięty. Zgłoszenie odrzucono od razu. Użytkowałem wiele lat różne telefony Samsunga ale po zakupie S8 na pewno ta przygoda nie będzie kontynuowana. 

1 ODPOWIEDŹ 1
Expert

@robur1

Samoczynne pęknięcie podczas ładowania jest bardzo mało prawdopodobne. W związku z tym tego typu uszkodzenia traktowane są głównie jako uszkodzenia mechaniczne, które nie podlegają naprawie gwarancyjnej. Oczywiście absolutnie nie twierdzę, że tak jest w Twoim przypadku. Podczas rozmowy na infolinii konsultant nie ma możliowści zdiagnozowania jakiego rodzaju jest to uszkodzenie. Najlepiej błoby jeśli odwiedziłbyś jeden z autoryzowanych serwisów, gdzie technicy dokonają diagnozy usterki. Listę serwisów znajdziesz tutaj: http://www.samsung.com/pl/support/servicelocation/

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Autorzy z największą liczbą like