Wsparcie

Open search

[S8] Telefon po serwisie - Nie działające płatności zbliżeniowe

Highlighted
First Poster

Miałem problem z tylnią kamerą - przy zoomie nie łapała ostrości. Zaniosłem go autoryzowanego serwisu, który tego samego dnia naprawił urządzenie. Po powrocie z serwisu na telefonie nie działa możliwość płatności zbliżeniowych. Wyświetla mi się następujący komunikat:

33150498_10204658605303094_8717144286287626240_n.jpgZaniosłem do serwisu, człowiek zrobił wszystko - hard reset, wgrał nowe oprogramowanie - i nic. Probowałem dodać moją kartę do Google Pay oraz aplikacji z mojego banku BZWK. Kontaktowałem się z Bankiem, zrobiłem zgłoszenie na Samsung Members oraz zgłoszenie do Google. Obdzwoniłem większość serwisów autoryzowanych w Polsce. Jestem odsyłany od jednego do drugiego. Serwisant  załamuje ręce i nie wie co zrobić.
Galaxy S8 jest flagowym telefonem, brak możliwości płacenia zbliżeniowo jest dla mnie dużym utrudnieniem i produktu topowego nie mogę w pełni korzystać. I mam wrażenie że z problemem zostałem sam. Proszę o potraktowanie mnie w poważny sposób - dlatego zdecydowałem się na kontakt tutaj.

1 ODPOWIEDŹ 1
RadekK Moderator
Moderator

Cześć  !

Kontaktowałem się w Twojej sprawie z osobami odpowiedzialnymi w firmie Samsung. Otrzymałem infromacje, że sprawa jest analizowana. Dział wsparcia technicznego pracuje nad rozwiązaniem tej sytuacji. Warto również poczekać na odpowiedź z Samsung Members, czyli tam gdzie wysłałeś logi systemowe. Wierzę, że niedługim czasie otrzymamy rozwiązanie tej zagadki.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like